میز خدمت بسیج ویژه خانواده‌های زندانیان اراک برگزار شد

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه روح الله گفت: میز خدمت بسیج ویژه خانواده‌های زندانیان اراک با هدف حمایت و رفع مشکلات آنان برگزار شد.

سرهنگ پاسدار عباسی روز یکشنبه در حاشیه برگزاری میز خدمت بسیج افزود: توجه به قشر آسیب دیده و محروم از اولویت های بسیج کارمندات و ادارات است و در این برنامه تلاش می‌شود مشکلات خانواده‌های زندانی به‌صورت مستقیم ازسوی ادارات مورد پیگیری و بررسی و برطرف گردد.

وی گفت: بسیج مستضعفین به عنوان یکی از ثمرات انقلاب اسلامی پس از پیروزی شناخته شد و توانست با همت و عزمی انقلابی در تکامل این مسیر الهی گام بردارد.

وی افزود: بسیجیان برای ساختن دولتی اسلامی، با نگاه خدمت گزاری بی منت به ولی نعمتان خود همواره در بخش های مختلف اجرایی و خدماتی نقش آفرینی خواهند کرد.

سرهنگ عباسی با اشاره به اینکه بسیج کارمندان رضایت مندی مردم از مجموعه دستگاه های اجرایی و پاسخگویی حضوری و به موقع را در دستور کار خود گذاشته است گفت: تشویق و ترغیب کارمندان بسیجی باهدف "خدمت بی منت" اولویت اصلی این قشر بسیج است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه روح الله در پایان خاطرنشان کرد: این میز خدمت به‌صورت اختصاصی همان خدمات درون اداره را ارائه می کند و مردم مستقیما با مدیران و مسئولان اجرایی ارتباط پیدا می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =