۱۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۰۷
کد خبرنگار: 1421
کد خبر: 84029063
۰ نفر

برچسب‌ها

ایجاد ۸۰ فرصت شغلی با افتتاح کارخانه سیستم تهویه مطبوع کیش

کیش-ایرنا- نخستین کارخانه تولید سیستم تهویه مطبوع کیش، با سرمایه گذاری ۵ میلیون دلار آستانه بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، این کارخانه در زمینی به مساحت ۳۳۰۰ مترمربع و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ساخته شده و قرار است این هفته توسط رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شود.

عباسقلی علائی مدیرعامل شرکت زمهریر کیش، میزان اشتغال این کارخانه را ۸۰ نفر به صورت مستقیم عنوان کرد و گفت: این مجموعه در یک شیفت کاری، روزانه بالغ بر ۲۰۰ دستگاه ظرفیت تولید دارد.

وی در خصوص گردش سرمایه کارخانه سیستم تهویه مطبوع اظهار داشت: با توجه به این که تولیدات این کارخانه سرمایه و نرخ بالایی دارد، بالغ بر ۲ میلیون دلار سرمایه در گردش این کارخانه است.

علائی ارائه خدمات کالاهای برودتی در بازار منطقه ای و ملی را از ظرفیت ها و پتانسیل های این کارخانه برشمرد و اضافه کرد: با تحقق یافتن این مهم ضمن تامین نیاز کل منطقه از جمله مناطق جنوب و شمال کشور، موجب اشتغال‌زایی در این منطقه خواهد شد.مدیرعامل شرکت زمهریر کیش بر ضرورت برگزاری آموزش برای نیروهای انسانی در رابطه با به کار گیری قطعات خارجی در مونتاژ سیستم های برودتی اشاره داشت و افزود: با راه اندازی بخش فنی مهندسی در این کارخانه و استخراج اطلاعات مورد نیاز، آموزش های لازم در این زمینه برگزار می شود و همچنین به صورت آنلاین با دیگر کارخانه های خارج از کشور در ارتباط هستیم.
همچنین با توسعه و راه اندازی فاز دوم این کارخانه با سرمایه گذاری بالغ بر ۷میلیون دلار و ایجاد ۸۰ نفر فرصت شغلی جدید، خط تولید "اواپراتور کندانسور" در این مجموعه به تولید انبوه خواهد رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =