معاون وزیر کار: حمایت از جامعه کارگری در دوران کرونا ادامه می‌یابد

همدان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کار، تعاون و رفاه‌اجتماعی گفت: حمایت از جامعه کارگری در دوران کرونا ادامه می‌یابد و هرآنچه که در بخش‌های سلامت، درمان و خدمات رفاهی برای آن‌ها لازم است در دستور کار دولت قرار دارد.

غلامرضا پناه روز یکشنبه در حاشیه بهره‌برداری از بخش کودکان و نوزادان بیمارستان آتیه(تامین جتماعی) همدان افزود: مخاطبان بیمارستان‌های تامین اجتماعی، جامعه کارگری، ضعیف‌ترین، زحمتکش‌ترین و نجیب‌ترین افراد جامعه هستند و باید اینچنین مجموعه های خوب و با کیفیت در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

وی اضافه کرد: نوع هتلینگ و نوسازی این بیمارستان در نوع خود کم‌نظیر و در مدت زمان کوتاه با کمترین هزینه اجرا شده است‌.

پناه اظهار داشت: بیمارستان آتیه همدان در کلاس خوب و ارزشمندی بنا شده است، که همه مردم این استان می‌توانند از آن استفاده کنند.

وی با تاکید بر اینکه موضوع درمان یکی از مهمترین اولویت‌های سازمان تامین اجتماعی است، افزود: در شرایط کرونا، بیمارستان‌های تامین اجتماعی به کمک جامعه آمدند و در کنار جامعه هدف خود، به دیگر قشرها خدمت رسانی کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کار، تعاون و رفاه‌اجتماعی گفت: سلامت جامعه و مردم یکی از دغدغه‌های سازمان تامین اجتماعی است و متناسب با ظرفیت دانشگاه علوم‌پزشکی به بیماران پاسخگو هستند.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی برای افراد زیر پوشش خود، در استان‌هایی که تخت بیمارستانی مازاد وجود دارد، خرید خدمت می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به آن‌ها خدمت برساند.

پناه ادامه داد: در شهرهایی که گنجایش بخش خصوصی و بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی پر است، متناسب با ظرفیت، بیمارستان‌های جدید ساخته می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کار، تعاون و رفاه‌اجتماعی گفت: با اجرای این طرح علاوه بر استفاده بهینه از منابع تامین اجتماعی، خدمات ارزنده‌ای نیز به کارگران و افراد زیر پوشش این سازمان، ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: هرچقدر به این قشر خدمت‌رسانی شود به عنوان کارهای ارزنده دولت، ماندگار است.

همزمان با هفته تعاون ۱۴ طرح با ۲۳۵ فرصت شغلی در استان همدان بهره برداری شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =