معاون استاندار سمنان : وحدت عمومی کلید حل تمام مشکلات است

سمنان-ایرنا- معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: رسیدن به یک وحدت عمومی بین مردم، مسوولان و کارگزاران نظام راه حل برون‌رفت از تمامی مشکلات است.

به گزارش ایرنا، حبیب الله خجسته پور روز یکشنبه در  نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان‌ در دفتر امام جمعه این شهر به اصل وحدت تاکید کرد و افزود: وحدت بین مسوولان و وحدت بین کارگزاران نظام اعم از سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه، نیروهای نظامی، امنیتی و همه افراد و نهادهایی که از آرمان های نظام حفظ و حراست می‌کنند ، امری مهم و حیاتی است. 

وی ادامه داد: باید در مرحله اول وحدت بین ارکان و کارگزاران نظام را تقویت شود و در سطح دوم و سوم وحدت بین مردم و وحدت بین کارگزاران و مردم را حفظ کنیم. 

خجسته پور اضافه کرد: تاکید بر وحدت بین مردم، وحدت بین مناطق و شهرهای استان است که اگر هر سه سطح وحدت تقویت شود بدون شک عاملی برای وحدت عمومی است. 

وی تصریح کرد: کارگزاران نظام در هر قوه و در هر جایگاهی که هستند اگر بدانند و ایمان داشته باشند که هدف یکی است و در راستای یک هدف تلاش کنند بدون شک به آنچه خواسته مردم است، خواهیم رسید. 

خجسته پور به رعایت ۹۸درصدی شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سوی مردم در آیین های عزاداری اباعبدالله اشاره کرد و گفت: این شیوه‌نامه‌های بهداشتی همچنان جاری است و نباید تصور شود که این موارد تنها برای دهه اول محرم بود، بلکه تمامی مراسم‌های ایام محرم و صفر باید با رعایت پروتکل های بهداشتی باشد تا سلامتی عاشقان ابا عبدالله به خطر نیفتد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان تاکید کرد: مصوبات شورای فرهنگی عمومی باید خروجی داشته باشد و دستور جلسات هر جلسه باید در جلسه بعدی مورد بررسی قرار گیرد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =