اسبقیان: بدهی فدراسیون کاهش یافته است

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت: بدهی کلی فدراسیون به ۲ میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.

بیست و پنجمین مجمع عمومی فدراسیون  ورزش جانبازان و معلولان به ریاست مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در سالن استاد جلال‌الدین فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد. در این نشست سید محمد شروین اسبقیان اظهار داشت: بودجه اختصاص یافته از سوی وزارت ورزش به فدراسیون در سال ۱۳۹۸ مبلغ  ۵.۲ میلیارد بوده که تنها چهار میلیارد تومان آن پرداخت شد. هم‌چنین ۲.۹ میلیارد تومان هم از سوی کمیته ملی پارالمپیک در سال گذشته اختصاص یافت و ۱۴ میلیارد نیز مربوط به کمک‌های مردمی به این فدراسیون بوده است.

 وی با اشاره به میزان بدهی فدراسیون نیز عنوان کرد: فدراسیون ۲.۶ میلیارد تومان بدهی داشت که به ۲ میلیارد تومان کاهش یافته است.

رییس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین در اداممه با اشاره به مشکل هشت رشته جدا شده از فدراسیون افزود: در مجمع انتخاباتی فدراسیون قول داده بودم هشت رشته جدا شده از فدراسیون را برگردانم، اما این اتفاق نیافتاد. البته اگر وضعیت آن‌ها خوب نباشد، تصمیمات دیگری اتخاذ خواهد شد.

در این مجمع مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان، پیمان فخری نماینده کمیته ملی المپیک، شروین اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولین، علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، مهدی مستجاب الدعوه مسوول امور مجامع، حمیدی دبیر فدراسیون جانبازان و دیگر مسوولان حضور داشتند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =