دادستان خاش: حمایت از واحدهای تولیدی اولویت مهم دستگاه قضایی است

زاهدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب خاش سیستان و بلوچستان گفت: تلاش برای تحقق شعار سال، رفع موانع و حمایت از واحدهای تولیدی و بررسی مشکلات تولید کنندگان از اولویت‌های مهم دستگاه قضایی است.

به گزارش ایرنا فرهاد میر روز یکشنبه در دیدار با رییس کارخانه سیمان خاش و بازدید از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی و صنعتی اظهارداشت: ارتباط گیری با مسوولان، تعامل و هم‌اندیشی، بررسی مشکلات و آسیب‌ها، بالا بردن شاخص‌های رضایتمندی مردم و تولیدکنندگان داخلی مورد توجه دستگاه قضایی است.
وی افزود: بررسی مشکلات حمل و نقل، صادرات و بازار فروش سیمان خاش و رسیدگی به مشکلات کارگران و کارکنان این واحد تولیدی و صنعتی بایستی مورد توجه مسوولان شرکت و دستگاه‌های اجرایی باشد تا شعار «جهش تولید» در جامعه محقق شود.

دادستان خاش اظهارداشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه و فرصت ارزشمندی را برای خدمت رسانی به مردم فراهم ساخته، بنابراین همه مسوولان و تولیدکنندگان با بهره‌گرفتن از ظرفیت‌ها می‌توانند شاخص‌های رضایتمندی مردم از نظام را افزایش دهند.
وی ادامه داد: در دستور کار قرار گرفتن و اجرای پروژه‌های بزرگی مانند راه آهن و گازرسانی از دستاوردهای عظیم نظام اسلامی بوده که با تلاش‌های دولت و مجموعه‌های نظام شاهد ارائه خدمت به مردم هستیم.
میر بیان کرد: با اجرای پروژه‌های گازرسانی و راه آهن بخش بزرگی از مشکلات مردم و تولیدکنندگان حل می‌شود.
به گزارش ایرنا مدیران ادارات صنعت، معدن و تجارت، کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رییس کارخانه سیمان خاش نیز گزارش‌هایی از وضعیت اقدامات انجام شده و برنامه‌های در دستور کار ارائه کردند.
خاش از توابع سیستان و بلوچستان در ۱۸۵ کیلومتری زاهدان مرکز این استان و در مسیر ترانزیتی چابهار - میلک واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =