مرزبانی اجازه ناامنی در مرزهای کشور را به احدی نمی‌دهد

سنندج‌ - ایرنا - جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: اکنون مرزبانی با اشراف کامل و کلی بر مرزهای جمهوری اسلامی، در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب ثابت قدم بوده و اجازه هیچگونه نا امنی در نوار مرزی را نخواهد داد.

به گزارش ایرنا، سردار سرتیپ جلال ستاره روز یکشنبه در نشست با فرماندهان و معاونان مرزبانی استان کردستان اظهار داشت: همه ما، سرباز ولایت فقیه هستیم و با تمام قوا و در سخت ترین شرایط از مرزهای ایران اسلامی حراست می‌کنیم.

وی از امنیت مثال زدنی و آبادانی مرزهای کردستان اظهار خرسندی کرد و با قدردانی از تلاش‌های بی شائبه مرزبانان استان در دفاع از مرزهای غرب کشور، افزود: مرزبانان مؤمن و ولایت مدار ایران اسلامی با مدد از سرور و سالار شهیدان در بسط و گسترش امنیت و آرامش مرزها کوشا هستند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا تحقق امنیت پایدار، برقراری امنیت و مردم داری را از اهداف مهم مرزبانی دانست و اضافه کرد: استیفای حقوق مرزنشینان وظیفه ذاتی مرزبانی است و ما با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری خادمان مردم هستیم و باید همواره تلاش کنیم به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

وی با تاکید بر رعایت اصل انضباط و آموزش در مرزبانی یادآور شد: بنیان آیین نامه انضباطی نیروهای مسلح بر پایه‌های مستحکم باورهای دینی استوار شده و عمل به مؤلفه‌های معنوی و تقویت اعتقادات و دستیابی به انضباط ظاهری را میسر می‌کند.

سردار ستاره با بیان اینکه فاکتور اصلی هوش و سلامت سازمانی، آموزش است، تاکید کرد: آموزش و آگاهی بخشی و تربیت نیروهای متعهد، لایق و متخصص از نیازهای اساسی یک سازمان است که در پیشرفت و تعالی و دستیابی به اهداف آن بسیار مؤثر است.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا اظهار داشت: فرمانده هر یگان باید مربی آموزشی آن یگان باشد و بتواند با اجرای طرح‌های عملیاتی و برنامه‌های آموزشی آمادگی رزمی و عملیاتی یگان خود را ارتقا دهد.

وی به تدابیر عملیاتی فرمانده مرزبانی ناجا اشاره کرد و گفت: انتظار داریم فرماندهان یگان‌های مرزی با عنایت به اجرای خط مشی فرماندهی مرزبانی، در همه امور تمام فرامین و آموزش های لازم را فرا گرفته و با انتقال آن به کارکنان زیر مجموعه تلاش کنند تا یگانی پویا با توان رزمی بالا برای انجام ماموریت‌های محوله داشته باشند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا خدمت در مناطق مرزی و صعب العبور را عبادتی بزرگ و قابل ستایش دانست و یادآور شد: همه ما مرزبانان سرباز ولایت فقیه هستیم به این خدمت افتخار کرده و با تمام قوا و در سخت ترین شرایط از مرزهای ایران اسلامی حراست می کنیم.

استان کردستان ۲۲۷ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =