جمعی از کارکنان شرکت خوارزمی پتروشیمی بندرامام خواستار حفظ وضعیت شغلی خود شدند

اهواز-ایرنا- حدود یکصد نفر از کارکنان شرکت خوارزمی پتروشیمی بندرامام(ره) در اعتراض به تصمیم هلدینگ خلیج فارس مبنی بر واگذاری شرکت و انتقال آنها به شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر امروز یکشنبه با حضور در مقابل این شرکت خواستار لغو این تصمیم وحفظ وضعیت شغلی خود شدند.

به گزارش یکشنبه ایرنا نماینده کارکنان شرکت خوارزمی پتروشیمی بندرامام(ره) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ما خواستار تغییر این تصمیم هستیم و با واگذاری این شرکت دولتی به بخش خصوصی مخالف هستیم.

وی گفت: ما نیروهای قراردادمدت موقت این شرکت که در حدود ۲۸۰ نفریم که با این انتقال مخالف هستیم زیرا اغلب ما بیش از ۱۰ سال کار داریم و نگران این هستیم همچون واگذاریهای گذشته شرکت‌های مختلف به بخش خصوصی ، برای ادامه کار و دریافت حقوق و مزایای خود دچار مشکل شویم .

این نیروی شرکت خوارزمی پتروشیمی بندرامام(ره) افزود: نگران هستیم که این شرکت هم به وضعیت هفت تپه تبدیل شود.

کارکنان این شرکت در تجمع خود با سر دادن شعار "نه به عملیات غیرصنعتی" و "ما پرسنل پتروشیمی بندر امام هستیم" اعتراض خود را بیان کردند.

این کارکنان اعلتم کردند تا ساعت ۱۵ امروز به تجمع خود ادامه دهند و درصورت نگرفتن نتیجه مورد نظرشان،  فردا نیز با حضور در مقابل فرمانداری ماهشهر پیگیر تحقق خواسته خود می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =