۱۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۴
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 84028896
۰ نفر

برچسب‌ها

جوانان انقلابی فعال در فضای مجازی مورد حمایت قرار گیرند

قشم- ایرنا- امام جمعه قشم گفت: جوانان انقلابی که برای تولید محتوای مبتنی بر ارزش‌های اصیل ایرانی-اسلامی باید مورد توجه و حمایت مسوولان مربوط قرار گیرند.

حجت‌الاسلام میثم تارم روز یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی این شهرستان قشم افزود: فضای مجازی دارای حسنات و آسیب‌هایی است که تولید محتوای فاخر و اثربخش  برای مقابله با آسیب‌های آن باید در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: در این مسیر باید از سایر ظرفیت‌ها مانند تربیت نیروی انسانی، بهره‌گیری از آموزش‌های تخصصی و ایجاد بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری رشد رشد پیدا کند.

رییس شورای فرهنگ عمومی قشم خاطرنشان کرد: این شورا باید دست کم سالیانه یک آسیب فرهنگی  را عنوان موضوعی خود قرار دهد و با انجام کار علمی و تحقیقی و بررسی جوانب مختلف، نحوه رفع آن را پیدا کند.

وی همچنین گفت: مواسات و همدلی در رزمایش‌های کمک مومنانه در جامعه نمود خوبی داشت و باید آن را به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری قشم نیز در این نشست گفت: با توجه به ارتقاء آگاهی مردم نسبت به مسائل بهداشتی، برای جلوگیری از شیوع کرونا، در حوزه فرهنگ اجتماعی با مشکلات کمتری رو برو هستیم.

آرش نیرومند بیان کرد: در حوزه اقتصادی باید با ایجاد کارگروه‌های تخصصی، فرهنگ عمومی جامعه را در این حوزه تقویت شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم باید به همان اندازه که در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در جامعه حساس شده اند، برای شرکت در طرح‌های اقتصادی و کمک به اقشار آسیب دیده دغدغه داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =