۱۶ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۱
کد خبرنگار: 1460
کد خبر: 84028892
۱ نفر

برچسب‌ها

مدیرعامل باشگاه خاتم اردکان: در حال پرداخت بدهی‌ها هستیم

یزد - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال خاتم اردکان با اشاره به وجود مشکلات مالی و ‌پشتیبانی تاکید کرد و گفت: با وجود چالش‌های متعدد ، بخش اندکی از بدهی‌ها هنوز باقی است و در حال پرداخت آن هستیم .

علیرضا جدیدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه با تمام سختی ها ، رعایت اخلاق برای او مهم است اضافه کرد: باید همدلی میان بازیکنان باشد، اتفاقی که پارسال نیفتاد و تیم از این نظر وضعیت خوبی نداشت.

وی اضافه کرد: یک ماه قبل در نشستی در مورد بودجه باشگاه با نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت معدنی صنعتی چادرملو  شهرستان برگزار شد، قول دریافت سه میلیارد تومان کمک داده شد ، تصریح کرد: قرار شد، برای باقی رشته‌ها و فعالیت‌ها بودجه دیگری در نظر گرفته شود، اما بعدا چیز دیگری گفته شد.
وی اظهار کرد:‌  امسال باشگاه به ۶ میلیارد تومان بودجه نیاز دارد که در صورت تامین نشدن این مبلغ ، ‌تیم با بحران روبرو می شود و به نتایج دلخواه خود نخواهیم رسید.
جدیدی با بیان اینکه امسال با ۲ بازیکن محلی قرارداد رسمی منعقد کردیم، افزود: چند بازیکن محلی قرارداد رسمی ندارند اما برای یادگیری و استفاده فنون نوین رشته والیبال همکاری دارند.

وی با اظهار تاسف گفت: زمان و فرصت لازم برای استعدادیابی تیم در اختیار نداریم ، همه‌ فرصت های ما برای تامین بودجه و هزینه‌های تیم صرف می‌شود.
مدیرعامل باشگاه خاتم اردکان با اشاره به اینکه « به شفافیت اعتقاد دارم، حاضر هستم تمامی هزینه‌ها و مصارف باشگاه را به صورت علنی منتشر کنم ،گفت:‌ اگر برخی می‌خواهند تیم خاتم نباشد مشکلی نیست ، از مخالفت و انتقاد ناراحت نمی‌شوم اما از کارشکنی‌ها نگران و ناراحت هستم.» 

به گفته جدیدی ۲ ماهی از تمرین بازیکنان باشگاه می گذرد، دورنمای خوبی برای تیم انتظار می رود، امیدواریم دچار مشکل و مسائل حاشیه ای نشود.
وی افزود: در اردکان باید همگی یک صدا و همدل برای احیای تمامی رشته های ورزشی بودجه مورد نیاز  را مطالبه کنند.

جدیدی با بیان اینکه بدون حقوق و چشم داشتی در حال انجام وظیفه برای شهرستان و استان یزد فعالیت دارد،، گفت: تمامی تیم ها و رشته های دیگر هم باید حضوری موفق در عرصه ورزش داشته باشند.  
وی اظهار کرد:‌ « از همه مسوولان و مردم درخواست دارم به تیمی که در سطح قهرمانی در هر کجای کشور در حال فعالیت است جدای از هرگونه حواشی ، یکپارچه حمایت کنند و بدانند که این تیم سرمایه شهر است .»

تیم والیبال اردکان در سال ۱۳۸۸ با نام شفق در لیگ زیرگروه کشور شروع به کار کرد و پس از چند سال حضور در  لیگ دسته اول و کسب ۲ مقام  قهرمانی و یک مقام نایب قهرمانی از سال ۱۳۹۴ پا به عرصه لیگ برتر کشور گذاشته است و  مرکز این شهرستان ۱۰۵ هزار نفری در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

همچنین ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۹ ، سرپرست تیم والیبال خاتم اردکان با بیان اینکه در انتظار کمک‌های معنوی مسوولان و حمایت های مالی واحدهای صنعتی، معدنی و تولیدی شهرستان هستیم ، گفت: مشکلات و مسائل مالی همچنان گریبانگیر این باشگاه فرهنگی ورزشی شهرستان است.

 مهدی شاکر از مسوولان شهرستان تقاضا کرد که پیگر بودجه تیم باشند، مسوولان شرکت معدنی، صنعتی چادرملو اردکان، می تواند در این راستا کمک های زیادی در اختیار تیم قرار دهند و بودجه مورد نیاز را نیز تامین کنند .

وی یادآور شد:  مسوولان شرکت یادشده و سایر صنایع شهرستان می توانند به سایر هیات های ورزشی نیز کمک کنند، به هر ترتیب تیم خاتم به عنوان « برند» ورزش شهر است و خواسته قلبی مردم حضور قدرتمند این تیم در لیگ برتر امسال است.
شاکر اظهار کرد:‌ این امر به جز حمایت های مالی و معنوی از مجموعه باشگاه خاتم‌ محقق نمی شود، زیرا  ‌وجود مخالف و رقیب موجب پیشرفت است.

 سرپرست تیم والیبال خاتم اردکان تصریح کرد: بدهکاری و مشکلات مالی و نپرداختن پول به بازیکنان از جمله مشکلاتی است که بسیاری از تیم ها با آن روبرو هستند و چند درصد از قرار دادهایشان را پرداخت کرده اند .

اردکان ۳۸ هیات ورزشی دارد  و در میان رشته های متعدد می توان به کشتی، تنیس روی میز، فوتبال ، کشتی و شنا اشاره کرد که والیبال از جایگاه خاصی برخوردار است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =