سلام دوباره تیم والیبال شهرداری قزوین به لیگ برتر

قزوین – ایرنا – مدیرعامل تیم والیبال شهرداری قزوین گفت: این تیم که بنا به برخی مشکلات از گردونه رقابت‌های لیگ برتر کنار گذاشته شده بود مجددا در جدول بازی‌ها قرار گرفت.

 محمدابراهیم عصارزاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی هفته گذشته، تیم والیبال شهرداری قزوین که به لیگ برتر راه یافته بود به بهانه عمل نکردن به تعهدات مالی از لیگ‌ برتر کنار گذاشته شد و تیم شهروند اراک جایگزین آن گردید.

وی اضافه کرد: با پیگیری صورت گرفته و رفع مشکلات موجود، لیگ برتر سال ۹۹، ۱۵ تیمی شد و تیم قزوین در هفته جاری بیرون از خانه با شهرداری ورامین دیدار خواهد کرد.

این مسوول گفت: هم اینک بازیکنان تیم شهرداری قزوین جذب شده و تیم نیز چندین مرحله به تمرینات آمادگی خود زیر نظر سرمربی پرداخته است.

عصارزاده با بیان اینکه در اولین تجربه خود برای حضور در این مسابقات به دنبال تثبیت وضعیت خود در لیگ برتر هستیم، افزود: با توجه به زمان کم تا شروع مسابقات و آماده سازی تیم و همچنین کمبود بازیکنان در سطح لیگ برتر کشور، کار سختی در پیش داریم ولی امیدواریم با حمایت تماشاگران و بازیکنان قزوینی و مسوولان استان به موفقیت‌های لازم دست یابیم.

تیم والیبال شهرداری قزوین سال گذشته در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در دوره مقدماتی در گروه خود اول شد و طبق ارزیابی فدراسیون که با حضور هشت تیم برتر صورت گرفت به مقام سوم دست یافت.

با اعلام آمادگی باشگاه شهرداری قزوین و تایید فدراسیون والیبال،  سوت لیگ برتر این رشته بعد از ۱۳ سال در قزوین نواخته می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =