هیچ قطعی برق در روستاهای رندان و طالون بخش کن استان تهران وجود ندارد

تهران- ایرنا- بخشدار کن گفت: به خاطر ریزش کوه در جاده رندان در بخش کن و مسیر امامزاده داوود اکنون هیچ قطعی برق و خاموشی در روستاهای رندان و طالون نداریم.

احمد صابری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پاسخ به اخباری مبنی بر قطعی برق در روستاهای رندان و طالون گفت: هیچ خاموشی در این روستا ها وجود ندارد و برق همچنان پایدار است.

وی افزود: از آنجایی که کوه ریزش کرده است دستگاه های مربوطه در محل حضور دارند و اقدام به بازگشایی مسیر می کنند.

بخشدار کن ادامه داد: وجود تیر برق ها در محدوده ریزش کوه باعث محدودیت ها و مشکلاتی شده است که نیاز به جابه جایی دارد که مسئولان مربوطه در حال بررسی هستند.

وی خاطر نشان کرد: در صورتی که تیر برق ها جابه جا شوند امکان دارد قطعی برق در روستاها به وجود آید.

ریزش کوه ارتباطی به عملیات گاز رسانی نداشته است

سخنگوی شرکت گاز استان تهران نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عملیات لوله گذاری گاز در محور رندان به سمت امامزاده داوود توسط این شرکت در حال اجراست قبلا قسمتی از این کوه ریزش کرده بود که منجر به مسدودی جاده شده بود ولی با تلاش پیمانکاران این شرکت مسیر پاکسازی شد.

امیرحسین جاودان افزود: ریزش کوه طبیعی بوده و ارتباطی به عملیات گازرسانی نداشته است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر عوامل اداره برق در خصوص جابجایی تیرهای برق در منطقه مشغول فعالیت هستند ضمن اینکه اکنون هیچ قطعی برق و گازی در روستاهای رندان و طالون وجود ندارد.

به گزارش ایرنا، امروز خبر قطعی برق در جاده رندان در بخشداری کن مسیر امامزاده داوود کوه در شبکه های مجازی منتشر شد.

رَندان و طالون یکی از روستاهای دهستان سولقان از توابع شهرستان تهران است.  

براساس اعلاام شرکت توزیع برق تهران بزرگ، پیرو اخبار واصله مبنی بر ریزش کوه در منطقه روستای رندان به اطلاع می رساند در حال حاضر شبکه توزیع برق در منطقه مزبور کاملا پایدار بوده و حادثه اشاره شده منجر به آسیب به شبکه و یا قطع برق نشده است. شایان ذکر است در حال حاضر به منظور ارائه خدمات هرچه شایسته تر به مشترکان، تیرهای فرسوده برق در محدوده روستای رندان در حال اصلاح و جابجایی است که این اصلاحات به شیوه خط گرم بوده و منجر به بروز قطعی برای مشترکان نخواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =