مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بهار بهره‌برداری شد

همدان- ایرنا- مجموعه ورزشی کارگران بهار با حضور غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز /یکشنبه/ در شهرستان بهار استان همدان بهره‌برداری شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان در آیین بهره برداری از این طرح به ایرنا گفت: این مجموعه در زمینی به مساحت سه هکتار و زیربنای یک هزار و ۹۵۰ متر مربع در سه مرحله احداث شده است.

احمد توصیفیان اظهار داشت: مجموعه ورزشی کارگران شهرستان بهار شامل سالن چند منظوره و سالن الحاقی است که با اعتباری افزون بر چهار میلیارد تومان بهره‌برداری شد.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی این مجموعه از سال ۸۹ آغاز شده بود.

به گزارش ایرنا، پیش از این آیین نیز شرکت تعاونی "محافظ‌سازان آرش" با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان با اشتغال زایی مستقیم ۵۰ و غیرمستقیم ۱۵۰ نفر در در زمینی به مساحت هفت هزار و ۸۹۰ متر مربع با زیربنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع در حوزه استحصال فلزات غیر آهنی (مس) در شهرک صنعتی رزن بهره برداری شد.

گفتنی است در سفر یک روزه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همدان، از مجموعه ورزشی کارگران کبودراهنگ نیز بازدید شد.

این مجموعه ورزشی در زمینی به مساحت ۱۳ هزار و ۶۰۰ مترمربع و زیربنای یک هزار ۵۰۰ مترمربع با اعتباری بیش از ۷۶۰ میلیون تومان تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =