۱۲ پزشک متخصص جذب شبکه بهداشت و درمان دلفان شد

خرم آباد - ایرنا- رییس شبکه بهداشت و درمان دلفان گفت: ۱۲ پزشک متخصص برای ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان جذب شد.

امیر رضاییان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پزشکان در رشته‌های  داخلی، ارتوپدی، بیماری های اعصاب و روان، عفونی، قلب و عروق، بیهوشی، پوست، جراح عمومی، چشم، رادیولوژی، زنان، اطفال، گوش و حلق و بینی به کادر درمانی بیمارستان ابن سینا دلفان اضافه ‌شده‌اند.

وی افزود: این تعداد پزشک متخصص سهم شهرستان دلفان از مجموع ۸۰ متخصص جدید در استان است که با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی محقق شد.

وی بیان کرد: اقدام های خوبی برای توسعه امکانات و تجهیزات بهداشتی درمانی دلفان و رفع نیازهای شهروندان صورت گرفته و با فعالیت این تعداد متخصص جدید نیز کمبودهای فعلی بیمارستان و کلینیک تخصصی ابن سینا نورآباد تا حدودی برطرف خواهد شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان دلفان گفت: کمبود برخی متخصصین در شهرستان سبب مشکلاتی برای شهروندان و ضرورت تردد آنها به شهرهای مجاور شده بود که با این اقدام، ضمن کمک به رفاه مردم از تردد آنها به سایر مناطق کاسته می شود.

رضاییان اضافه کرد: با توجه به بروز بیماری کووید ۱۹ و افزایش فعالیت کادر درمان به ویژه در بیمارستان ابن سینا، نیاز به پزشکان متخصص بیش از پیش احساس می شد که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون توجه ویژه ای به این منطقه داشته است.

شهرستان دلفان با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان لرستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =