استاندار کرمانشاه: ارزش‌های دفاع مقدس به جوانان منتقل شود

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه از جنگ تحمیلی به عنوان یک گنجینه گرانبها یاد کرد و گفت: باید بتوانیم ارزش‌های دفاع مقدس را به نسل جوان منتقل کنیم.

هوشنگ بازوند روز یکشنبه در نشست برنامه ریزی هفته دفاع مقدس، اظهارداشت: برنامه های هفته دفاع مقدس به صورت ویژه با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان‌های استان پیگیری می شود.
وی با یادآوری اینکه کرمانشاه بیش از ۹ هزار و ۸۰۰ شهید را در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است، افزود: امروز مدافعان سلامت همچون دوران دفاع مقدس جان خود را به خطر می اندازند که جان هموطنان در امان باشد.
استاندار کرمانشاه عنوان کرد: ملت ایران در مراسم تشییع سردار سلیمانی نشان داد که با تمام‌ توان از کسانی که برای دفاع از کشور از جان خود می‌گذرند حمایت می‌کنند.
بازوند ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا باید دستاوردهای دوران دفاع مقدس را از طریق فضای مجازی به خوبی منعکس کنیم.
وی تصریح کرد: تمام‌ روابط عمومی‌های ادارات استان موظف هستند در ایام هفته دفاع مقدس موضوع پرداخت به دستاوردهای جنگ تحمیلی تلاش کنند.
استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم دستاوردهای دفاع مقدس از بین برود، ادامه داد: اگر می بینیم‌ که امروز فرهنگ‌ ایثار و شهادت و از خودگذشتگی در کشور وجود دارد نشات گرفته از دوران مقدس است.
بازوند به برگزاری نمایشگاه تخصصی دفاع مقدس در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: اگر شرایط کرمانشاه در زمان هفته دفاع مقدس قرمز نبود نمایشگاه هفته دفاع مقدس برگزار می شود اما اگر شرایط قرمز شد از طریق صدا و سیما دستاوردها نمایش داده خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس اظهارداشت: فرمانداران نهایت سعی خود را برای تجلیل از ایثارگران را در دستور کار قرار دهند.