۱۲ تیم، سرمربی خود را شناختند/ استقلال، تراکتور و نفتی‌ها در بلاتکلیفی

تهران- ایرنا- به جز استقلال و ۲ تیم نفتی، ۱۳ تیم دیگر حاضر در لیگ بیستم سرمربی خود را مشخص کرده‌اند.

به گزارش ایرنا، با انتخاب محرم نویدکیا به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان و با در نظر گرفتن کنار رفتن ساکت الهامی از هدایت تراکتور، ۱۲ تیم تا به اینجا سرمربی خود برای فصل بعد را شناخته‌اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد با همین نفرات وارد لیگ بیستم می‌شوند.

استقلال در فاصله هشت روز تا بازی آسیایی‌اش هنوز سرمربی خود را نشناخته و مدام نام‌های مختلفی به گوش می‌رسد. خبر از حضور یک سرمربی موقت و یا کسانی است که در آنسوی مرزها هستند. تراکتور هم حالا با اتفاقاتی که برای ساکت الهامی رخ داد سرمربی ندارد و باید منتظر انتخاب شخص جدیدی باشیم.

اما به جز این ۲ تیم مدعی، ۲ تیم نفتی هم هنوز سرمربی خود را نشناخته‌اند. قرار است فردا (دوشنبه) جلسه‌ای برگزار شود و تکلیف ۲ تیم نفتی در آن مشخص شود. در لیگ نوزدهم بهنام سراج سرمربی صنعت نفت بود و مهدی تارتار هدایت نفت مسجدسلیمان را به عهده داشت ولی مشخص نیست که در لیگ بیستم چه کسانی این ۲ تیم را سرمربیگری می‌کنند.

پنج تیم شهرخودرو، گل‌گهر، سپاهان، ماشین‌سازی و ذوب‌آهن سرمربی جدید انتخاب کرده‌اند و هفت تیم دیگر نیز یا به توافق با سرمربی خود رسیده‌اند و یا خبری از انتخاب سرمربی جدید برایشان به گوش نرسیده و با همان کادر قبلی ادامه می‌دهند مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =