مشکل شبکه توزیع آب شهرک مشیریه برطرف شد

شهرری - ایرنا - مدیر امور مشترکین و بهره برداری ناحیه یک (۱۷شهریور) آبفای منطقه ۶ تهران گفت: با جابجایی و انتقال تاسیسات، مشکل شبکه توزیع آب شهرک مشیریه برطرف شد.

مرتضی براری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی ساخت و بهره برداری از بزرگراه جدید شهید رستگارمقدم بخشی از تاسیسات شبکه توزیع آب شهرک مشیریه در تقاطع خیابان های سازمان آب و شهید زرین خواه در محدوده ترافیکی بزرگراه  قرار گرفت و به طور کامل از دسترس خارج شد.

وی افزود: به منظور رفع این مشکل، جابجایی و انتقال تاسیسات معارض با بزرگراه در دستور کار قرار گرفت و با انچام ۵۰ متر لوله گذاری  به قطر ۲۰۰ میلی متر از جنس چدن داکتیل و اجرای دو اتصال جدید از جنس چدن داکتیل و آزبست،  تاسیسات آب معارض بزرگراه جدید شهید رستگار مقدم برطرف شد.

به گزارش ایرنا، هفته گذشته نیز به دلیل انجام عملیات اصلاح و بازسازی شبکه، مشترکان در شهرک مشیریه به مدت سه ساعت با قطعی و افت فشار روبرو بودند.

شرکت آب و فاضلاب منطقه۶ تهران(شهرری)، ۲۷۶ هزار مشترک شهری و روستایی دارد و ناحیه یک (۱۷ شهریور) این شرکت به ۵۹هزار و ۵۵۵ مشترک آب و ۵۵ هزار و۴۲۰ مشترک فاضلاب در منطقه ۱۵ شهرداری تهران خدمات رسانی می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =