کشف هزار و ۳۱۳ کیلوگرم مواد مخدر در گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - کشف هزار و ۳۱۳ تن مواد مخدر در گلستان، مهار آتش‌سوزی در مراتع بندرگز و تلاش برای برقراری خط پروازی گرگان - اکتائو - باکو تا پایان امسال از جمله خبرهای کوتاه یکشنبه گلستان است.

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از بهره برداری یک حلقه چاه آب شرب در روستای فوجرد این شهر با اعتبار ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: این چاه با دبی آب ۱۰ لیتر بر ثانیه مشکل کمبود آب شرب اهالی این روستا را برطرف می کند.

**

رییس پلیس مواد مخدر فرماندهی انتظامی گلستان از کشف هزار و ۳۱۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع مرفین و تریاک در واحد ایست و بازرسی آزادشهر در شرق استان خبر داد و گفت: از این میزان یک تن و ۹۲ کیلوگرم مرفین و بقیه تریاک بود.

سرهنگ مجید زائری بیان کرد: این باند تهیه، حمل و توزیع مواد مخدر از خراسان جنوبی مورد رصد و ردیابی قرار گرفت و پس از مشخص شدن مقصد آن، هماهنگی لازم انجام و در یک عملیات ضربتی در محورهای شرقی استان محموله متوقف شد.

**

مراتع روستای وطنای بندرگز در غرب گلستان طعمه حریق شد که با حضور به موقع آتش نشان از سرایت حریق به جنگل های این منطقه جلوگیری گردید.

**

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان از توزیع ۱۱ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند این استان خبر داد.

**

کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان از تلاش برای برقراری خط پروازی گرگان - اکتائو - باکو تا پایان سال خبر داد و گفت: افزایش پروازها از فرودگاه گرگان می تواند منجر به توسعه و تحول در بخش گردشگری شود و افزایش زیرساخت ها شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =