مصرف سوخت در بخش کشاورزی استان اردبیل ۶ درصد رشد کرد

اردبیل _ ایرنا _ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: امسال ۴۳ میلیون لیتر سوخت در بخش کشاورزی این استان توزیع شده که این میزان نسبت به سوخت توزیع شده زمان مشابه سال قبل ۶ درصد افزایش دارد.

سیدحجت مدنی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تخصیص سهمیه سوخت بخش کشاورزی بر اساس سطح زمین زیرکشت و تعداد ادوات کشاورزی انجام می‌شود، افزود: بر این اساس روزانه ۲۸۰ هزار لیتر نفت گاز در بین کشاورزان استان در این مدت  توزیع شده است.

وی با اشاره به افزایش فعالیت و توسعه در بخش کشاورزی در استان اظهارداشت: بر این اساس مصرف نفت گاز بخش کشاورزی استان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶ درصد رشد داشته است.

مدنی به توزیع الکترونیکی سوخت از طریق کارت بانکی اشاره کرد و گفت: تامین و توزیع مطلوب سوخت بخش کشاورزی استان یکی از وظایف اصلی این شرکت است که با تلاش‌های صورت گرفته  و با برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده با سازمان جهاد کشاورزی استان این امر از طریق ایجاد زیرساخت بانکی و بصورت الکترونیکی به نحو مطلوبی صورت گرفته است.

او با اشاره به وضعیت مطلوب ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی در تاسیسات انبارهای نفت منطقه و ابراز اطمینان برای سوخت‌رسانی مطلوب به بهره‌برداران بخش کشاورزی تا پایان  فصل کاری امسال عنوان کرد: سوخت بخش کشاورزی توسط ۲۴۰ فروشندگی نفت گاز در روستاهای استان به کشاورزان تحویل می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =