رییس اداره عقیدتی سیاسی ارتش: اقدامات فرهنگی با شیوع کرونا تعطیل نخواهد شد

خرم‌آباد - ایرنا - رییس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: اقدامات فرهنگی جامعه با شیوع ویروس کرونا تعطیل نخواهد شد بلکه وظیفه مسوولان امر در این زمینه سنگین‌تر شده است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین شعبانعلی صالحی نسب روز یکشنبه در بازدید از اداره عقیدتی‌ سیاسی نیروی زمینی ارتش منطقه لرستان اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی جامعه نباید بگویم کار فرهنگی تعطیل می شود چراکه وظیفه ما به نوعی سنگین‌تر شده و اگر نتوانیم در فضای حقیقی کار فرهنگی را انجام دهیم باید اقدامات مربوط با قدرت چند برابر در فضای مجازی انجام گیرد.

وی گفت: تربیت کادر مومن در تراز انقلاب اسلامی به منزله تربیت انسان‌های دیدن‌دان، دیندار و دین‌بان می باشد و اقدامات فرهنگی که ریشه در دین دارد، مورد نیاز جامعه امروزی و وسیله‌ای برای تربیت انسان‌ها است.

وی افزود: اقدام فرهنگی نیازمند مبلغ، مخاطب و محتوای کار بوده و تمامی کارکنان عقیدتی سیاسی باید هرکدام یک مبلغ دینی در یگان خود باشند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی رمز موفقیت یک مبلغ را شناسایی مخاطب عنوان کرد و گفت: این اقدام از جمله روش‌ها و قالب‌هایی است که باید برای انجام کار فرهنگی به آن پایبند باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین صالحی نسب ادامه داد: هر کدام از کارکنان عقیدتی سیاسی باید برای موفقیت در کار فرهنگی، اصول شناخت دین (دین‌دانی)، عمل به آن (دین داری) و محافظت (دین‌بانی) را مورد توجه قرار دهند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت سلسله مراتب فرماندهان و مسوولان ارتش جمهوری اسلامی، کارهای بسیار خوبی در این نهاد برای کارکنان و خانواده‌های آنان انجام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =