نامزدهای دور دوم انتخابات کرج نمایندگان خود را ثبت نام کنند

کرج - ایرنا - رییس هیات نظارت استان البرز از نامزدهای دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج خواست تا برای ثبت نام نمایندگان خود در این دوره اقدام کنند.

سید رضا نوراللهی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ثبت نام از نمایندگان نامزدها برای این دوره از انتخابات به صورت اینترنتی خواهد بود.

"بر اساس قانون انتخابات، نامزدهای انتخابات مجلس می توانند برای نظارت بر امور انتخابات نمایندگانی را انتخاب کنند که در محل شعب اخذ رای حضور داشته باشند؛اسامی این افراد باید تا پیش از برگزاری انتخابات به صورت رسمی به رییس هیات نظارت استان اعلام کنند."

وی ادامه داد:  براین اساس نامزدهای دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه کرج شامل شهرستان های کرج ، اشتهارد و فردیس با مراجعه به سامانه ثبت نام به نشانیHttps://namayandeh.shora-gc.ir  و ثبت مشخصات نمایندگان خود در شعب اخذ رای تا پایان روز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه فرصت دارند.

 نوراللهی گفت: همچنین برای دریافت نام کاربری و رمز عبور به سایت مذکور لازم است نامزدها به دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شهرستان کرج مراجعه کنند.

استان البرز با ۲ حوزه انتخابیه و ۶ شهرستان ، جمعیتی حدود سه میلیون نفر دارد که ۱۱۵ نامزد در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به رقابت پرداختند.

این استان دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله اول " مهدی عسگری" و " علی حدادی " به ترتیب به عنوان نمایندگان مردم از  حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد و  حوزه انتخابیه طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس که دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است رقابت بین " فاطمه آجرلو" و " علیرضا عباسی" به دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کشانده شد.

حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و تا به این لحظه شورای  نگهبان ۲۱ شهریورماه را زمان برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام  کرده است.

در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج سه هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رای بودند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه دوم اسفندماه سال ۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =