معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات با حضور دانش‌بنیان‌ها

تهران- ایرنا- رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات(افتا) به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری وسازمان فناوری اطلاعات ایران با حضوردانش بنیان های این حوزه به صورت برخط آغاز شد.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات با هدف بازارسازی برای شرکت های دانش بنیان و فناور ۱۶ و ۱۷ شهریور ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.

در این رویداد دو روزه نیازهای فناورانه سازندگان و تامین کنندگان حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) کشور در قالب ۸ نشست ارائه نیاز از جمله سازمان صدا و سیما، همراه اول، شرکت مدیریت امن الکترونیکی کاشف، شرکت توانیر، قرارگاه پدافند سایبری، مرکز نوآوری اتاق بازرگانی ایران، شتاب دهنده برنا معرفی می شود. در این رویداد مجازی، مذاکره خصوصی با ارائه کنندگان نیازها در اتاق های  مجازی پیش بینی شده است.

همچنین دو کارگاه با موضوع معرفی استانداردهای ارزیابی امنیت و آسیب پذیری و کیفیت محصولات حوزه فناوری اطلاعات و معرفی نقش مالکیت فکری و ارتباط آن با توسعه محصولات حوزه فناوری اطلاعات  نیز برگزار می شود.

 در این رویداد مجازی دو روزه ۴۹۳ نفرشرکت کرده اند که از این تعداد ۳۸۸ نفر از شرکت های دانش بنیان، ۲۱ نفر از شرکت های در فرآیند دانش بنیانی و ۸۴ نفر نیز از سایر نهادها و موسسات هستند.

در حین برگزاری این رویداد مجازی، فرصت پرسخ و پاسخ برای شرکت کنندگان در این وبینار در قسمت گفتگو در نظر گرفته شده است.

صندوق نوآوری و شکوفایی در سال جهش تولید و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی اقدام به برگزاری رویدادهای مجازی کرده است که این رویداد نیز پیرو برگزاری رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه صنایع در سال گذشته، از ابتدای امسال به صورت مجازی در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =