تمامی دانشجویان می‌توانند در جشنواره سیمرغ شرکت کنند

تهران- ایرنا- دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و تمامی دانشجویان را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

به گزارش روز یکشنبه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  دبیرخانه دائم جشنواره بین‌المللی سیمرغ در اطلاعیه ای اعلام کرد: طبق فراخوان جشنواره یازدهم، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت می‌توانند همانند عموم مردم، در بخش‌های ملی و بین‌الملل ثبت اثر کنند.

براساس این اطلاعیه در بخش‌های ملی و بین‌الملل به دلیل آزاد بودن شرکت عموم افراد جامعه، آثار گروهی می‌توانند به صورت مشترک متشکل از کارکنان، اساتید، دانشجویان علوم پزشکی، دانشجویان وزارت علوم و... ارایه شوند.

بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی این جشنواره، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره از تاریخ اول مهرماه آغاز و تا یکم دی ماه ۱۳۹۹ ادامه خواهد داشت.

معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای تحقق آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران و با عنایت بر لزوم گسترش و ترویج فرهنگ اسلامی - ایرانی و همچنین ترویج فرهنگ سلامت با بهره‌مندی از ابزار هنر و به منظور شناسایی و رشد استعدادهای فرهنگی و هنری دانشجویان، کارکنان، اساتید و جامعه پزشکی کشور، اقدام به برگزاری یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =