فرماندار گناوه :  آثار بازخورد برخورد قانونی با صنوف متخلف دیده شود

گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: آثار و نتایج بازخورد برخوردهای قانونی با صنوف متخلف باید در سطح جامعه برای مردم و افراد سودجو به وضوح دیده شود.

به گزارش ایرنا، غلامرضا مهرجو روز یکشنبه در نشست شورای آرد و نان این شهرستان افزود: در برخورد با صنوف  اگر آماری ارایه و جریمه‌ای اعمال شد،  باید تغییری نیز در رویه آن صنف که تخلف کرده ایجاد شود.

وی اظهارداشت: آرد و نان ، حوزه ای است که با حقوق مردم ارتباط دارد و قوت غالب جامعه است و باید تلاش شود تا تضییع حقوقی در این بخش صورت نگیرد.

فرماندار گناوه ادامه داد:  در زمینه  احقاق حقوق مردم در بحث نان بدون تعارف باید تلاش کنیم و در صورت تخلف با رعایت ضوابط و فرایندهای  قانونی نظیر تعطیلی و  کاهش سهمیه آرد برخورد شود.

وی  افزود:  عرضه نان باید از کیفیت و مرغوبیت و موارد بهداشتی برخوردار باشد تا رضایت مردم احساس شود.

مهرجو بیان کرد: گشت‌های مشترک از صنوف آرد و نان در کنار نظارت دستگاه مربوطه مدنظر قرار گیرد.

فرماندار گناوه از زحمات و خدمات روسای بازنشسته جهاد کشاورزی و شرکت غله و خدمات بازرگانی این شهرستان تقدیر کرد و گفت: خدمت به مردم توفیقی با ارزش است که باید در زمان مسئولیت بجد مورد توجه قرار گیرد.       

وی از روسای جدید جهادکشاورزی و شرکت غله و خدمات بازرگانی گناوه خواست تا در خدمت رسانی به مردم با رعایت ضوابط قانونی مجدانه تلاش کنند.

در این نشست از امان الله حیدری و شهباز عرب زاده از مسئولان بازنشسته جهاد کشاورزی و شرکت غله و خدمات بازرگانی گناوه تجلیل شد.

شهرستان گناوه در شمال استان دارای بیش از۶۰  وحد نانوایی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha