دعوت ورزشکاران و مربی سپک تاکرای خراسان رضوی به اردوی تیم ملی دختران

مشهد- ایرنا- نایب رییس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان رضوی گفت: هشت ورزشکار و یک مربی سپک تاکرای این استان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

هانیه امانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشکار در دو رده سنی زیر ۱۸ سال و بزرگسالان به اردوی یاد شده در تهران دعوت شده اند.

وی ادامه داد: اعظم دادگر، مینا حسینی، غزل شیرخانی و سعیده کاظمی در بخش بزرگسالان، ناهید ترابی، صبا طباطبایی، نازنین دادخواه و شقایق احتساب در بخش زیر ۱۸ سال و بهناز احمدنیا به عنوان مربی پس از پشت سر گذاشتن اردوی یک ماهه و مجازی به این اردو دعوت شده اند.

نایب رییس هیات انجمن‌های ورزشی خراسان رضوی گفت: با توجه به شرایط کرونا و نگرانی‌های موجود، قبل از هر چیز از وضعیت خوابگاه‌ها و موارد بهداشتی رعایت شده اطلاع کسب خواهیم کرد.

اردوی آنلاین تیم ملی سپک تاکرای کشور از روز ۱۲ مرداد تا ۱۲ شهریور برگزار شد و اردوی حضوری نیز نیمه دوم شهریور ماه در تهران برگزار خواهد شد.

سپک تاکرا Sepak takraw ورزشی شبیه والیبال است که به‌جای دست از پا برای گذراندن توپ از تور استفاده می‌شود. این بازی از ورزش‌های بومی جنوب شرق آسیا است و در تایلند، مالزی، لائوس و اندونزی بسیار محبوب است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =