ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند خلاقیت است

تبریز-ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی گفت: ترویج و گسترش فرهنگ اثیار و شهادت، نیازمند خلاقیت و نوآوری است.

عباس پورحسن روز یکشنبه در دیدار با جمعی از فرزندان شهدا ضمن تاکید بر اینکه هم اکنون جامعه نیازمند فرهنگ ایثار برای توسعه همه جانبه است، افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حفظ جایگاه ارزشمند خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نیازمند تدوین برنامه‌ها همراه با خلاقیت و نوآوری است.

وی اظهار داشت: باید توجه داشت حفظ و استمرار فرهنگ غنی ایثار و شهادت می‌تواند در جامعه جریان ‌ساز شده و اهداف بالای انقلاب و آرمان‌های امام و شهدا را حفظ کند.

پورحسن ادامه داد: شرایط حساس کنونی کشور و تبلیغات سوء نظام استکبار علیه ایران اسلامی و تهاجم فرهنگی علیه آرمان های نظام، لزوم توجه به فرهنگ ایثار و شهادت در ارکان مختلف جامعه را اجتناب ناپذیر کرده است.

وی توانایی‌های فرزندان شهدا را موجب برکت و تداوم راه پدران معظم‌ آنها و خدمات‌رسانی شایسته به ایثارگران برشمرد و گفت: استمرار فرهنگ غنی ایثار و شهادت می‌تواند در جامعه جریان ‌ساز شده و مانع تحقق اهداف شوم دشمنان در حوزه های فرهنگی شود.

پورحسن اضافه کرد: مدیریت جهادی و پیگیری مداوم امور توسط فرزندان شهدا که خود در پست‌های مدیریتی در حال انجام فعالیت هستند، بازوی توانمند بنیاد برای تکریم جامعه ایثارگری‌ است و باید به آن ارج نهاد.

آذربایجان شرقی در هشت سال دفاع مقدس بیش از ۱۰ هزار شهید تقدیم نظام و کشور کرده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha