شرکت تعاونی محافظ‌سازان آرش در همدان بهره‌برداری شد

همدان-ایرنا- شرکت تعاونی "محافظ‌سازان آرش" با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان با حضور غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز /یکشنبه/ در شهرستان رزن استان همدان بهره‌برداری شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در حاشیه این آیین به ایرنا گفت: این شرکت تعاونی در حوزه استحصال فلزات غیر آهنی (مس) در شهرک صنعتی رزن در سال ۹۵ تاسیس شد.

احمد توصیفیان با بیان اینکه در سال ۹۶ فرایند احداث این واحد آغاز شد، ادامه داد: میزان سرمایه گذاری این طرح ۱۵ میلیارد تومان در زمینی به مساحت هفت هزار و ۸۹۰ متر مربع با زیر بنای یک هزار و ۵۰۰ متر مربع است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان اشتغالزایی این تعاونی را به صورت مستقیم ۵۰ نفر و غیر مستقیم ۱۵۰ نفر اعلام کرد.

وی با بیان اینکه برای این تعاونی چهار میلیارد و یکصد میلیون تومان تسهیلا ت مصوب شده بود ادامه داد: با توجه به نوسان قیمت ها در بازار، با موافقت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت تکمیل این طرح ۲ میلیارد دیگر تسهیلات پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان یادآوری کرد: همچنین ۸۹ میلیارد تومان آورده متقاضی این شرکت تعاونی بوده است.

گفتنی است همزمان با هفته تعاون ۱۴ طرح با ۲۳۵ فرصت شغلی در استان همدان بهره برداری شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =