دستگاه های اجرایی به تحقق جهش تولید و اشتغال کمک کنند

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: همه دستگاه های اجرایی باید با تسهیل فرآیند سرمایه‌گذاری به تحقق جهش تولید و ایجاد اشتغال در استان کمک کنند.

فریدون همتی شامگاه شنبه در آیین بیست وسومین جشنواره شهید رجایی استان افزود: دستگاه های اجرایی هرمزگان باید با ابتکار، خلاقیت و کار جهادی، سرعت بخشیدن به امور و شتاب در روند اجرای طرح‌های مختلف را پیگیری کنند.
وی بیان داشت: البته مجموعه دستگاه های اجرای هرمزگان با فعالیت شبانه‌روزی تلاش دارند در این استان مهم و استراتژیک پاسخگوی مردم بوده و همچنین نقش ملی خود را نیز ایفا کنند.
استاندار هرمزگان اظهارداشت: خدماتی که به مردم ارائه می‌شود، حاصل  تلاش مجموعه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هرمزگان، دستگاه های اجرایی، قضایی، نظارتی، امنیتی، اطلاعاتی، نیروهای مسلح و امامان جمعه در استان است.
همتی ادامه داد: در هفت ماه گذشته و در مقابله با ویروس کرونا، شاهد تلاش ویژه مجموعه بهداشت و درمان در استان هرمزگان و ایثارگری مدافعان سلامت بوده‌ایم.
در پایان این جشنواره که با حضور مدیران اجرایی دستگاه‌های اجرایی هرمزگان برگزارشد؛ بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته از دستگاه‌های برتر استان در بخش‌های مختلف تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =