دستگیری ۴۲ معتاد اطراف مدارس و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد _ ایرنا _ رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: در اجرای طرح پاکسازی اطراف مدارس استان ۳۱ خرده‌فروش و ۱۱ نفر معتاد متجاهر دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد قدرتی روز شنبه اظهار داشت: با بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، طرح پاکسازی اطراف مدارس در سراسر استان به صورت همزمان اجرا شد که در این طرح ۹ کیلو و ۷۳۹ گرم انواع مواد مخدر، تعداد زیادی قرص غیرمجاز و هزار و ۵۵۷ بسته ناس کشف و ضبط شد و یک باب پاتوق معتادان تخریب و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

اختلاف حساب و آتش زدن خودرو در شیروان

فرمانده انتظامی شیروان گفت: اختلاف حساب بین ۲ نفر در این شهرستان منجر به آتش زدن خودرو وانت پیکان یکی از طرف ها توسط طرف دیگر ماجرا شد.

سرهنگ مسعود وحیدی افزود: این حادثه در حوزه استحفاظی پاسگاه گلیان روی داد که تحقیقات اولیه مشخص کرد آتش سوزی خودرو عمده بوده و با پاشیدن بنزین صورت گرفته که منجر به خسارت از ناحیه قسمت بار و پمپ گاز آن شده است.

وی با بیان آتش سوزی با کمک اهالی محل خاموش شده است، گفت: متهم پرونده از محل متواری شده که تحقیقات برای دستگیری وی ادامه دارد.

دستگیری عامل درگیری جمعی در فاروج

سرگرد قدیر اژدری، جانشین فرمانده انتظامی فاروج از دستگیری عاملان نزاع و درگیری دسته جمعی در این شهر خبر داد و گفت: این درگیری دسته جمعی در یکی از روستاهای شهرستان روی داده بود که پس از دریافت گزارش آن، عوامل گشت پاسگاه انتظامی شیرغان و یگان امداد به محل اعزام شده و یک نفر از عاملان اصلی این درگیری را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کرده و ۴ نفر نیز که مجروح شده بودند توسط عوامل امدادی راهی بیمارستان شدند.

دستگیری دزد اماکن خصوصی در بجنورد

سرهنگ محمد گل‌محمدزاده، جانشین فرمانده انتظامی بجنورد از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت از اماکن خصوصی موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت و در همین راستا یک نفر متهم شناسایی و دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

برخورد پراید با کامیون در گرمه ۲ مصدوم داشت

فرمانده انتظامی گرمه از برخورد سواری پراید با یک کامیون ایسوزو و مجروح شدن ۲ نفر در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ علیرضا پوربه افزود: این حادثه در بلوار امام رضا (ع) گرمه روی داد که بر اثر آن راننده و دیگر شرنشین پراید مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

وی گفت: بررسی های پلیس مشخص کرد علت این حادثه تخطی خودرو پراید از سرعت مطمئنه و تغییر مسیر ناگهانی کامیون ایسوزو بوده است.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =