سرپرست باشگاه سایپا: «صادقی» همچنان سرمربی خودروسازان خواهد بود

تهران- ایرنا- سرپرست باشگاه سایپا گفت: در فصل جدید نیز تصمیم‌مان تداوم حضور ابراهیم صادقی، به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا است.

«امیرحسین تابع جماعت» سرپرست باشگاه سایپا  در گفت‌وگویی اظهار داشت: رویکرد ما حتی با وجود دغدغه‌هایی که در هفته‌های پایانی فصل گذشته برای بقا در لیگ برتر داشتیم در فصل بعد هم ادامه خواهد داشت، چرا که مهمتر از نتیجه، تکیه بر سرمایه‌های داخلی و فرصت دادن به استعدادهای ایرانی است و به همین دلیل در فصل جدید نیز تصمیم‌مان تداوم حضور ابراهیم صادقی، به عنوان سرمربی تیم فوتبال سایپا است.

وی افزود: علاوه بر حضور ابراهیم صادقی روی نیمکت، بازیکنان جوان و استعدادهای سایپایی نیز شاکله تیم را حفظ خواهند کرد و براساس برنامه‌های سرمربی و کمیته فنی، نسبت به تقویت تیم اقدام خواهیم کرد.

تابع جماعت خاطر نشان کرد: اعتقاد مدیرعامل گروه سایپا و هیات مدیره باشگاه سرمایه‌گذاری روی جوانان و استعدادهای کشور است، چرا که این رویکرد وظیفه ورزشی، فرهنگی  و ملی باشگاه‌هایی است که داعیه فرهنگی و ورزشی دارند.

سرپرست باشگاه سایپا تصریح کرد: در جذب بازیکنان جدید و تقویت تیم نیز جوانگرایی و استعداد پروری محور اصلی کار ما خواهد بود.

وی تاکید کرد: در فصل گذشته، چندین مرتبه رکورد جوانگرایی در میانگین سنی تیم‌های فوتبال لیگ برتر را کاهش دادیم و امیدواریم سرمایه‌گذاری این سال‌های سایپا روی جوانان نتیجه دهد و در فصل بعد تیمی شاداب، پویا و سرزنده داشته باشیم.

تابع جماعت در پایان گفت: تعداد قابل توجهی از ستاره‌های فعلی لیگ برتر و تیم ملی در مکتب بازیکن‌ساز باشگاه سایپا پرورش یافته‌اند که افتخار آفرینی هر یک از آنها در سطح باشگاهی و ملی، نشانه‌ای از خدمت باشگاه سایپا به توسعه فوتبال و ورزش کشور است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =