اورژانس البرز ۳۲۱۳ ماموریت امدادی انجام داد

کرج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که امدادگران این مرکز در هفته گذشته سه هزارو۲۱۳ ماموریت امدادی برای انتقال مصدومان حوادث و بیماران انجام دادند.

دکترمهرداد بابایی روز شنبه به ایرنا گفت : در هفته ی دوم شهریور ماه، از هشتم تا چهاردهم، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی ۱۰۰۵۸ تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به ۳۲۱۳ ماموریت اعزام شدند.

وی ادامه داد: ۳۵۷ مورد از این ماموریت ها ترافیکی و ۲۸۵۶ مورد مربوط به حوادث غیرترافیکی بود، در مجموع این ماموریت ها، ۲۵۸۱ نفر از خدمات اورژانس پیش بیمارستانی البرز بهره بردند که از این  تعداد، ۱۵۱۲ نفر در محل درمان شده و ۱۰۱۰ نفر به بیمارستان انتقال یافتند.

 اورژانس هوایی استان نیز در هفته اخیر با انجام ۶ ماموریت به ۱۰ مصدوم امداد رسانی کرد. از دیگر رویدادهای مهم هفته ی گذشته، واژگونی یک دستگاه اتوبوس در خط جنوبی اتوبان کرج - قزوین بود که منجر به فوت ۲نفر و مصدوم شدن ۲۵ نفر شد.

در این حادثه یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ، یک فروند بالگرد و ۹ دستگاه آمبولانس اورژانس البرز به محل اعزام شده و امداد رسانی به مصدومین را انجام دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =