سرمربی تیم کشتی فرنگی  فولاد اکسین: نصف تیم ملی خوزستانی هستند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم کشتی فرنگی فولاد اکسین خوزستان گفت: از خوزستان به عنوان قطب کشتی فرنگی کشور یاد می‌شود و ۵۰ درصد تیم ملی همیشه از خوزستان هستند.

«مجید قائدی» روز شنبه در گفت‌وگویی اظهار داشت: با حمایت و کمک علیرضا دبیر و تلاش و پیگیری نصیرزاده رییس سازمان لیگ و با مساعدت  مدیرعامل فولاد خوزستان، اعلام آمادگی کتبی کردیم که از خوزستان به عنوان قطب کشتی فرنگی کشور، تیم‌داری کنیم. ۵۰ درصد تیم ملی همیشه از خوزستان هستند.

وی افزود: این اعلام آمادگی که با نظر مدیرعامل انجام شد، نور امیدی در بین فرنگی کاران خوزستانی ایجاد کرد. با رامین طاهری، گرمسیری، پویا ناصرپور و جمعی از قهرمانان استان با کمترین قیمت قرارداد بستیم.

سرمربی تیم کشتی فرنگی اکسین خاطرنشان کرد: بودجه ما کمتر از ۸۰۰ میلیون تومان است. بچه های ما در گرمای ۵۰-۶۰ درجه با امید به حضور در لیگ، تمرین می کنند. این رقم برای ۳۰ نفر در نظر گرفته شد. ولی متاسفانه مطلع شدیم با مخالفت اعضای هیات مدیره قرار است تیم در مسابقات شرکت نکند.

درحالی که رییس مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته سفری به استان خوزستان داشت، قائدی اعلام کرد که هنوز وضعیت حضور فولاد اکسین در لیگ برتر مشخص نیست و در پایان گفت: در این خصوص امیدوار به پیگیری استاندار و رییس فدراسیون هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =