سخنگوی فدراسیون کشتی: قرار بود اردوهای مقطعی برگزار شود

تهران- ایرنا- سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: قرار بود اردوهای مقطعی برگزار شود اما نه با این تاریخ دقیقی که برخی اعلام کرده بودند و با دعوت از سه نفر در ۶ وزن المپیکی و دو نفر در اوزان غیرالمپیکی، چون فدراسیون چنین برنامه‌ای نداشت.

«محمد ابراهیم امامی» روز شنبه در رابطه با تشکیل جلسه امروزِ فدراسیون کشتی برای آغاز اردوی تیم های ملی آزاد و فرنگی،در گفت‌وگویی اظهار داشت:‌ قرار بود اردوهای ۴ روزه مقطعی برگزار شود و امروز در جلسه‌ای که با مدیریت حمید سوریان و حضور سید جلال عسگری نایب رییس و دبیر فدراسیون به همراه محسن کاوه مدیر فنی تیم‌های ملی آزاد و محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم‌های ملی آزاد و فرنگی برای بررسی برنامه‌های فنی تشکیل شد در این خصوص مسائل مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

ابراهیم امامی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین موارد مطرح شده در این جلسه، موضوع برگزاری اردوهای مقطعی و هدفمند تیم ملی بود که باید براساس مسابقات پیش رو باشد. با توجه به تماس تلفنی دکتر دبیر با لالوویچ، رییس اتحادیه جهانی تاکید کرده تا ۱۰ مهرماه برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات جهانی ۲۰۲۰ را به صورت قطعی اعلام می‌کند. این موضوع مورد بحث قرار گرفت و علیرغم نظر مساعد فدراسیون نسبت به برگزاری اردوهای چهار روزه به منظور همدلی بیشتر و نظارت بیشتر بر کار کشتی گیران، با درخواست محمد بنا و غلامرضا محمدی قرار شد فعلا این اردوها انجام نشود تا زمانی که اعلام نظر قطعی اتحادیه جهانی کشتی را داشته باشیم. ما منتظر تعیین تکلیف اتحادیه جهانی هستیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =