۱۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۴
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84027852
۰ نفر

برچسب‌ها

شهردار جدید پاکدشت معرفی شد

تهران- ایرنا- با برگزاری آئین تکریم ومعارفه و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، محسن تاجیک روز شنبه به عنوان شهردار جدید پاکدشت معرفی شد.

فرماندار پاکدشت در این مراسم اظهار کرد: شهرستان پاکدشت به دلیل واقع شدن در محور خروجی استان تهران به سمت محور امام رضا(ع) از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید رسیدگی به آن‌ به عنوان پایتخت گل و گیاه کشور در اولویت مسوولان مدیریت شهری قرار گیرد.
هادی تمهیدی افزود:پاکدشت به دلیل استقرار هزاران واحد تولیدی و صنعتی، از فرصت‌های شغلی پایداری برخوردار است و این امر، باعث مهاجرت تعداد زیادی از مردم به این شهرستان می‌شود که خدمات شهرداری، باید متناسب با افزایش جمعیت، ارتقاء پیدا کند.
وی تصریح کرد: تردد روزانه هزاران دستگاه خودروی سبک و سنگین و حرکت به سمت استان‌های شرقی و شهرک‌های صنعتی همواره مرکز پاکدشت را با ترافیک شدید همراه می‌سازد که رفع این مشکل به تکمیل کمربندی جنوبی نیاز دارد، پروژه‌ای که جز با همکاری مسوولان استانی و کشوری و نیز اختصاص اعتبارات مورد نیاز به پایان نمی‌رسد.
تمهیدی افزود: امتدادی بلوار شهدای مظفر،شهید اسد الله پازوکی و شهدای کارگر و رفع مشکل مربوط به پروژه شرکت تعاونی مسکن امیرالمومنین به به حمایت استانداری تهران نیاز دارد و بدون این پشتیبانی، خدمت رسانی به مردم در این حوزه‌ها با مشکل جدی مواجه می‌شود.
وی گفت: پاکدشت با تولید سالانه میلیون‌ها شاخه گل، پایتخت گل و گیاه کشور است ولی نمادی از این گل‌های زیبای تولید شده، در شهرستان به چشم نمی‌خورد که امید است مدیریت جدید، این موضوع مهم را نیز در دستور کار شهرداری قرار دهد.
در این مراسم از تلاش‌های داریوش پازوکی شهردار سابق و حسین شصتی سرپرست شهرداری پاکدشت تقدیر شد.
هشتم اردیبهشت ماه امسال، داریوش پازوکی که از دوره چهارم، مسئولیت شهرداری پاکدشت را بر عهده دارد، استعفای کتبی خود را تقدیم شورای شهر کرد که این استعفا از سوی اعضای شورای اسلامی پاکدشت پذیرفته شد.
در تاریخ ۲۳ اردیبهشت‌ماه امسال، اعضای شورای اسلامی پاکدشت محمدحسن مقدسی را با شش رأی به عنوان شهردار انتخاب کرده بودند که به دلیل عدم تأئید این انتخاب از سوی مراجع ذیصلاح، انتخاب مجدد شهردار در دستور کار شورای شهر قرار گرفت.
در تاریخ ۱۳ مرداد، اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت به اتفاق آراء، محسن تاجیک را که سابقه شهرداری طالقان، اوشان‌فشم‌میگون، شمشک‌ و حسن‌آباد فشافویه را درکارنامه خود دارد، به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی کردند.
شورای اسلامی شهر پاکدشت، با دستگیری رئیس و دو عضو این شورا، یکی از پرحاشیه ترین دوران استقرار این نهاد را سپری کرد.
۲۵ فروردین ماه امسال، پس از طی شدن زمان قانونی و بر اساس قانون شوراهای اسلامی، سه عضو علی‌البدل شورای شهر پاکدشت به نام‌های علی‌اصغر خسروانی، مسعود تاجیک و محمدعلی عرب با برگزاری مراسم تحلیف، به عنوان اعضای اصلی شورای شهر معرفی شدند.
شورای اسلامی شهر پاکدشت ۹ عضو دارد.
شهرستان پاکدشت با سه شهر پاکدشت، شریف‌آباد و فرون‌آباد با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =