۱۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۸
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 84027845
۰ نفر

برچسب‌ها

نماز جمعه از برکات نظام و انقلاب اسلامی است

کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به دستاوردهای والای نماز جمعه گفت: نماز جمعه از برکات نظام و انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی روز شنبه به مناسبت بیستمین سالروزتاسیس ستاد نهاد نماز جمعه فردیس افزود: نماز جمعه فردیس در شهریورماه سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و تا به امروز خیر و برکت فراوانی برای مردم این شهرستان داشته است.

وی نهاد نماز جمعه را یک قرارگاه فرهنگی دانست و اظهار داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری نماز جمعه یک قلب فرهنگی برای هر شهر و شهرستان است که باید کارهای فرهنگی از آنجا فرماندهی شود و فرمانده این قرارگاه هم امام جمعه آن شهر است.

وی ادامه داد: فردیس یکی از محلات کرج بود که با پیگیری های امام جمعه،مردم،نهادها و اصحاب رسانه سال ۹۲ به شهرستان ارتقا پیدا کرد و در سال ۹۶ هم شهرداری و شورای اسلامی شهر مستقل شد.

ایمانی با بیان اینکه ادارات مختلف شهرستان مستقل و  بودجه های شهرستانی برای آن در نظر گرفته شد مردم از این جهت هم خرسند هستند و هم کارها توسعه پیدا کرد ، گفت: تنها مشکل طی این سالها شورای و شهرداری بود کارها پیش نرفت ولی بخشی از مساله متوجه قوانین ما است باید شورای نگهبان بر کار شورا را دخیل کرد فقط مجلس ناظر این قضیه نباشدشورای نگهبان باشد اگر شورای نگهبان اشتباه کند منافعی در این بحث تعریف نشده است.

حضور پرشور مردم در پای صندوق های اخذ رای 

امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به انتخابات مرحله دوم یازدهمین دولت مجلس شورای اسلامی در کرج ، فردیس و اشتهاردگفت: از مردم این شهرستان ها انتظار می رود با حضور پرشور خود در انتخابات حماسه دیگر خلق کنند.

وی با اشاره به اهمیت موضوع مهدویت بیان داشت : امروز شاهد آن هستیم که برخی جریان ها درصدد ایجاد انحراف در موضوع مهدویت هستند که باید مراقب این جریان ها بود.

شهرستان ۶۰۰ هزار نفری فردیس در جنوب کلانشهر کرج مرکز استان البرز قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =