امام جمعه قم اقدام نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر را محکوم کرد

قم – ایرنا – تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم با محکومیت اقدام نشریه فرانسوی در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص)، آن را در امتداد اسلام هراسی‌های بی‌منطق صهیونیستی دانست.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س) در پیام آیت‌الله سید محمد سعیدی آمده است: اقدام بی‌شرمانه و ننگین نشریه فرانسوی در توهین به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) اقدامی تحریک‌آمیز و شیطانی است که در امتداد اسلام هراسی‌های بی‌منطق و صهیونیستی به شمار می‌رود و موجب جریحه‌دار شدن قلوب جمعیت یک و نیم ‌میلیارد نفری مسلمانان شده است.

پیام می‌افزاید: اینک فرهنگ رو به افول غرب، برای زنده نگاه‌داشتن خود محتاج قمار بر سر چنین توطئه‌های مسبوق سابقه شده است تا با نسبت دادن جنایات مزدوران خود به اسلام عزیز مظلوم‌نمایی نموده و جنایات آشکار استکبار جهانی را لاپوشانی کند. غافل از این‌که مسلمانان با درایت، در چنین مواقعی با اتحاد بیش‌ازپیش از دریچه عقل و منطق، نور عالم‌گیر معارف رحمانی اسلام را بر جامعه حق‌طلب جهانی می‌نمایانند و به چنین نژادپرستی‌های قرون وسطایی پاسخ می‌دهند.

پیام ادامه یافته است: این‌جانب از شهر مقدس قم که حرم امن اهل‌بیت پیامبر اکرم و مرکز نشر معارف حقه ایشان به شرق و غرب عالم به شمار می‌رود این عمل شنیع را به‌شدت محکوم نموده و از فرهیختگان آزاده و اهل منطق اکیداً درخواست دارم تا در برابر این دسیسه‌های شیطانی با بصیرت و افشاگرانه موضع‌گیری نمایند.

نشریه فکاهی «شارلی ابدو» چاپ پاریس روز یازدهم شهریورماه در اقدامی گستاخانه و توهین‌آمیز، کاریکاتورهای موهن به پیامبر اکرم(ص) را بازنشر کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =