۱۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۰۶
کد خبرنگار: 2493
کد خبر: 84027810
۰ نفر

برچسب‌ها

بازیگر اصلی «خورشید»؛ غایبِ سفر ونیز

تهران- ایرنا- تست کرونای روح‌الله زمانی بازیگر نقش اصلی فیلم «خورشید» در آستانه سفر گروه تولید این فیلم به جشنواره ونیز مثبت اعلام و همین موضوع مانع از همراهی او با دیگر عوامل شد.

عوامل فیلم خورشید امروز ۱۵ شهریورماه برای حضور در جشنواره بین‌المللی ونیز راهی ایتالیا شدند تا در اولین نمایش این اثر در بخش مسابقه اصلی با مخاطبان و منتقدان به دیدن فیلم بنشینند.

تست کرونای روح‌الله زمانی بازیگر نقش اصلی فیلم خورشید که قرار بود همراه گروه عوامل و بازیگران در جشنواره ونیز حضور داشته باشد، مثبت بوده و همین موضوع مانع از سفر او شده است.

مجید مجیدی کارگردان خورشید با ابراز تاسف از این اتفاق گفت: ما تمام مراحل اداری برای دریافت ویزا را برای حضور روح‌الله زمانی و شمیلا شیرزاد بازیگران نوجوان فیلم انجام دادیم اما متاسفانه پس از انجام تست، متوجه شدیم که روح‌الله دچار کرونا شده است و همین امر باعث شد که او نتواند همراه گروه باشد.

وی تاکید کرد: حضور در جشنواره ونیز برای بازیگران نوجوان فیلم با توجه به شرایطی که داشتند اتفاق بسیار مهم و خوشحال کننده‌ای بود اما مثبت بودن تست کرونای روح‌الله زمانی همه ما را ناراحت کرد.

مجید مجیدی، جواد عزتی، شمیلا شیرزاد، رامین کوشا و امیر بنان برای اولین نمایش خورشید راهی جشنواره ونیز شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =