استاندار آذربایجان شرقی: دکتر «یوسف رهبری» در راه خدمت بی‌منت به مردم به شهادت رسید

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با قدرذدانی از تلاش و ایثارگری مدافعان سلامت گفت: دکتر یوسف رهبری در راه خدمت بی‌منت به مردم به شهادت رسید.

محمدرضا پورمحمدی، روز شنبه در پیام تسلیت خود به مناسبت شهادت این شهید مدافع سلامت، افزوده است: وی که در دوران ۸ سال دفاع مقدس، در صحنه‌های نبرد حق علیه باطل و پاسداری از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی مخلصانه حضور یافته بود، در راه پاسداری از سلامت هموطنان نیز با ایثار و اخلاص حاضر شد و سرانجام در این راه مقدس به قافله عظیم شهدا پیوست.

وی در ادامه پیام خود آورده است: خبر شهادت دکتر یوسف رهبری متخصص بیهوشی دانشکده علوم پزشکی مراغه، که در میدان مبارزه با بیماری کرونا و دفاع از سلامت جامعه جان خود را از دست داد موجب تاثر و اندوه فراوان شد.

استاندار آذربایجان شرقی در پیام تسلیت خود آورده است: بی‌تردید یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و خستگی‌ناپذیر این پزشک ایثارگر که در کنار همکاران خود شبانه‌روز برای نجات جان بیماران مبتلا به کرونا تلاش کرد، همواره در یادها خواهد ماند.

پورمحمدی، یادآوری کرده است: اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحوم دکتر رهبری بویژه همسر و فرزندان ایشان، فقدان این پزشک دلسوز را به جامعه پزشکی و پرستاری استان آذربایجان شرقی و شهرستان مراغه تسلیت می‌گویم و برای آن مرحوم، علو درجات و رحمت واسعه الهی آرزومندم.

دکتر یوسف رهبری متخصص بیهوشی دانشکده علوم پزشکی مراغه و از اعضای بخش بیماران کرونایی بیمارستان‌های مراغه به علت ابتلا به ویروس کرونا به عنوان نخستین شهید مدافع سلامت این شهرستان عصر روز جمعه جمع شهدای مدافع سلامت کشور پیوست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =