اعضای هیئت انتخاب تئاتر صاحبدلان مشخص شد

تهران- ایرنا- اعضای هیئت انتخاب بخش صحنه‌ای دهمین دوره جشنواره تئاتر صاحبدلان از سوی کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.

به گزارش کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ دکتر یدالله وفاداری، دکتر احمد جولائی و دکتر محمد حمزه‌زاده  از سوی کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان هیئت انتخاب بخش صحنه‌ای دهمین دوره تئاتر صاحبدلان معرفی شدند.

کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی در ادامه برگزاری تئاترصاحبدلان در ادوار گذشته، تلاش دارد ماه صفر امسال نیز دوره دهم این رویداد تئاتر دینی را  در تهران و بیش از ۱۵ استان کشور در بخش صحنه ای و خیابانی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار ‌کند.

همزمان با آغاز ماه محرم و روزهای سوگواری امام حسین‌(ع) و یاران باوفای ایشان، کانون تئاتر دینی برنامه‌های اجرایی خود را در قالب «تئاتر صاحبدلان در سال ۱۳۹۹» اعلام کرده بود که اجرای تعزیه در پهنه رودکی و محوطه تئاتر شهر برگزار شد.

اجرای ۱۰ نمایش صحنه‌ای در استان‌ها در قالب اجراهای عمومی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و ضبط حرفه‌ای و پخش از درگاه سایت «ایران‌تئاتر». اجرای نمایش‌های خیابانی با مضامین دینی و دفاع‌ مقدسی در تهران و دیگر استان‌ها، اجرای تعزیه در فضای باز تئاترشهر به مدت ۱۰ شب در ایام صفر و اربعین حسینی. اجرای نمایش «نجوای عزازیل» در تالار فرهنگسرای اندیشه. اجرای نمایش فضای باز در محوطه تئاترشهر به مدت ۱۵ شب. اهدای جوایز مسابقه نمایشنامه‌نویسی «تئاتر صاحبدلان» که در سال ۹۸ برگزار شده بود از دیگر برنامه های این کانون در سال جاری است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =