کنعانی‌زادگان: پرسپولیس بخواهد ۱۰ سال دیگر هم سفید امضا می‌کنم

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر باشگاه بخواهد ۱۰ سال دیگر هم با پرسپولیس سفید امضا می‌کنم و در این تیم می‌مانم.

به گزارش ایرنا، محمد حسین کنعانی‌زادگان روز شنبه با اشاره به حضورش در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار بزرگی برای من است و اگر ۱۰ سال دیگر هم بخواهند، من با این تیم قرارداد سفید امضا می‌کنم.

وی در مورد علت حضورش در باشگاه افزود: حضورم به خاطر برخی بندهایی بود که در قراردادم وجود داشت. من به مسوولان اعلام کردم مشکلی بابت این بندها ندارم. بازی کردن در پرسپولیس برای من افتخار است.

مدافع سرخپوشان در مورد اینکه آیا به همکاری‌اش با پرسپولیس ادامه خواهد داد یا خیر، تصریح کرد: من قرارداد دارم و مشکلی بابت ادامه حضور ندارم. من عاشق پرسپولیس هستم و تازه باید پولی هم بدهیم که برای پرسپولیس بازی می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا از مسوولان باشگاه ناراحت است یا خیر، گفت: بحث ناراحتی وجود ندارد. به هر حال ما هم خانواده داریم. امیدوارم همه مشکلات حل شود. مسائل مالی برای من چندان مهم نیست اما یکسری مشکلات خانوادگی دارم. همانطور که گفتم من عاشق پرسپولیس هستم و باید پولی هم بدهم که در پرسپولیس بازی کنم.

کنعانی‌زادگان اضافه کرد: من قرارداد دارم و باید بمانم. به صحبت‌های دیگر هم توجهی ندارم و اولویت اول و آخر من هم پرسپولیس است.

وی گفت: به هر حال بندهایی در قرارداد وجود دارد و من طبق آن خواهان ۱۰ درصد از قراردادم هستم. من ماندم تا به جای دیگری فکر نکنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =