۷۴ نفر از کارکنان نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به کرونا مبتلا شدند

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۴ نفر از کارکنان نیروی انتظامی این استان به کرونا مبتلا شدند که از این تعداد ۶۲ نفر کادر و ۱۲ وظیفه بودند.

سردار انصاری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سه نفر از این نیروها در استان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادند.

وی افزود: ۵۲ نفر دیگر از این بیماران بهبود پیدا کردند و ۱۸ نفر هم در قرنطینه خانگی به سر می برند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فوت شدن پلیس راهور شهرستان کهگیلویه، تصریح کرد: امکانات لازم در شهرستان کهگیلویه وجود ندارد و این شهرستان وضعیت مطلوبی ندارد.

سردار انصاری ابراز داشت: هم اینک ۳۵ درصد مبتلایان کرونا در استان مربوط به بویراحمد، ۳۱ درصد کهگیلویه، ۱۳ درصد دنا و مابقی مربوط به دیگر شهرستان هاست که آمار کهگیلویه نسبت به جمعیت آن قابل تأمل است.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس استان تاکید کرد: برخی دانش اموزان توانایی خرید گوشی هوشمند را ندارند و می طلبد در این خصوص تدبیری اندیشیده شود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: همچنین کار استعلام از سرویس مدارس استان باید به طور دقیقی انجام گیرد تا خانواده ها با اطمینان بیشتری فرزندان خود را راهی مدرسه کنند.

به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد هم اینک ۲۷۸ بیمار در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان اند که از این تعداد ۱۱۷ نفر مبتلای قطعی هستند.

پرویز یزدان پناه افزود: ۲۳ بیمار کرونایی نیز در بخش آی سی یو بیمارستان‌های استان بستری بوده، که از این تعداد ۴ مورد از آن ها زیر دستگاه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: شمار قربانیان کرونا در استان به ۸۸ نفر رسیده که از این تعداد ۸۲ بیماری زمینه ای و ۶ مورد فاقد بیماری زمینه ای بوده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =