۱۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۸
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84027687
۴ نفر

برچسب‌ها

هواداران بارسا؛ «کاش مسی می‌رفت»

تهران- ایرنا- براساس اعلام نشریه آ.اس اسپانیا، اکثر ۲۶ و چند هزار نفر هوادار باشگاه بارسلونا که در نظرسنجی این نشریه شرکت کرده‌اند، بر این باورند که با تصمیم «لیونل مسی» برای ماندن در نیوکمپ مخالف بوده و بهتر بود که مرد آرژانتینی بارسا را ترک می‌کرد.

به گزارش ایرنا، تصمیم مسی برای ماندن و ادامه دادن با بارسا به مذاق بسیاری از هواداران این تیم خوش نیامده است؛ در جریان این نظرسنجی پاسخ ۶۱.۶ درصد از شرکت کنندگان به این پرسش که «آیا با ماندن مسی در بارسا موافق هستید؟» «خیر» بود و جواب ۳۸.۴ درصد «بله» بود.

این نتایج حاکی از آن از دست رفتن چشمگیر حامیان مرد آرژانتینی است؛ داستان سریالی مسی و بارسا که از اوایل هفته گذشته و پس از ارسال فکسی از سوی مسی به بارسا مبنی بر درخواست صدور رضایتنامه آغاز شد، روز گذشته (جمعه) با تایید شخص مسی مبنی بر ماندن در نیوکمپ به اتمام رسید.

بدنبال تاکید باشگاه بارسلونا مبنی بر اینکه تنها راه جدایی مسی پرداخت حق فسخ ۷۰۰ میلیونی است، کاپیتان آلبی سلسته به این نتیجه رسید که هیچ چاره دیگری جز ماندن ندارد.

مسی روز گذشته در گفت‌وگو با تارنمای گل گفت: راه دیگری برای جدایی وجود داشت و آن رفتن به دادگاه بود؛ هرگز بارسا را به دادگاه نمی کشم چون عاشق آن هستم؛ باشگاهی که هر چه دارم را به من داده است. بارسلونا باشگاه تمام زندگی من است؛ من زندگیم را اینجا ساختم. بارسا به من همه چیز داد و من هم در مقابل همین کار را کردم؛ تنها چیزی که می دانم این است که کشاندن بارسا به دادگاه هرگز از ذهن من هم خطور نکرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =