۲۴ شکارچی غیرمجاز در مازندران دستگیر شدند

ساری - ایرنا - اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران از دستگیری ۲۴ شکارچی غیرمجاز به همراه ۲۳ قبضه سلاح شکاری طی یک هفته گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران ، این شکارچیان غیرمجاز توسط ماموران یگان حفاظت این اداره کل حین گشت وکنترل درشهرهای آمل ، بابل ، فریدونکنار ، ساری ، کیاسر ، میاندورود و نکا دستگیر شدند و از آنها لاشه چندین قطعه پرنده نیز کشف و ضبط شد.

بیشترین تعداد دستگیری ها مربوط به شهرستان بابل بود.  ماموران یگان حفاظت محیط زیست بابل هفته گذشته ۱۲ شکارچی غیرمجاز را به همراه ۱۲ قبضه سلاح شکاری در حوزه استحفاظی ای شهرستان دستگیر کردند.
۲ شکارچی غیرمجاز هم در آمل و در بخش دابودشت دستگیر شدند. از این شکارچیان ۲ قبضه سلاح شکاری و لاشه یک قطعه خوتکا کشف شد.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست فریدونکنار هم سه شکارچی غیرمجاز را به همراه سه قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.
دستگیری چتهار شکارچی متخلف هم در شهرستان ساری صورت گرفت. سه تن از این افراد هنگام شروع شکار در پارک  ملی کیاسر به دام افتادند و یک نفر در منطقه هولار دستگیر شد. از این متخلفان چهار قبضه سلاح شکاری هم کشف و ضبط شد.

یک شکارچی غیرمجاز هم در پناهگاه حیات وحش دشت ناز واقع در شهرستان میاندرود به همراه یک قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر شد.

سهم ماموران اداره حفاظت محیط زیست نکاء در شرق مازندران هم دستگیری ۲ شکارچی غیرمجاز در منطقه هزارجریب بود که از آنان هم یک قبضه سلاح شکاری وسایر ادوات شکار کشف و ضبط شد.

بر اساس این گزارش ، شکارچیان غیرمجاز با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =