دوره شناسایی رهبران آینده در دانشگاه الزهرا(س) برگزار می‌شود

تهران-ایرنا- دوره شناسایی و توسعه رهبران آینده دانشگاه از ۲۲ تا ۲۷ شهریور ماه سال جاری در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا از دانشگاه الزهرا، مدیران و رهبران دارای نقش تعیین کننده و غیر قابل اجتنابی در توفیق یا شکست سازمان‏‌ها هستند و هیچ سازمانی را نمی ‏توان یافت که رشد مستمر و موفقیت پایدار را تجربه کرده باشد، مگر آنکه از مدیران و رهبران شایسته و کارآمد برخوردار باشد. از این رو در اختیار داشتن مدیران و رهبران توانمند دارایی ارزشمندی تلقی می‏ شود که کسب و تأمین آن به سهولت مقدور نیست.

رویکرد دانشگاه های برتر جهانی در این خصوص، کوشش مستمر برای شناسایی استعدادهای مدیریتی، رشد آنان و استفاده از روش درون‏زایی در ارتقای مدیران است.

دانشگاه الزهرا نیز در راستای شناسایی و تربیت مدیران به عنوان یکی از مهمترین راه‏کارهای توسعه و بهبود سازمانی گام برمی‌دارد تا سبب انگیزه و ماندگاری نیروهای توانا در مجموعه شده و فرهنگ شایسته‏ گزینی و محیط رقابتی سالم را تقویت کند.

بر همین اساس، در حال حاضر مرکز ارزیابی شایستگی‌های مدیریتی دانشگاه الزهرا با هدف پیاده‌سازی مدل شایستگی مدیران دانشگاهی، شناسایی و توسعه استعدادهای مدیریتی، شایسته‌گزینی در دانشگاه، انجام تمرینات تعاملی، تجربه کار تیمی، تدوین کارراهه شغلی و تدوین برنامه آموزشی برای اعضا، اقدام به برگزاری دوره شناسایی و توسعه رهبران آینده دانشگاه کرده است.

توضیحات و اطلاعات بیشتر در این خصوص در آدرس www.assessment.alzahra.ir  منتشر شده است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =