۱۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 84027618
۰ نفر

برچسب‌ها

امیدواری فولاد به لغو حکم کمیته استیناف

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فولاد از هواداران تیمش خواست تا در این برهه زمانی صبوری کرده و از رفتارهای احساسی پرهیز کنند و گفت: با درخواست اعاده دادرسی در شورای حکمیت فدراسیون فوتبال، امید زیادی به لغو حکم کمیته استیناف و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی داریم.

«سعید آذری» در گفت و گو با ایرنا، در خصوص بسته شدن ۲ پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه فولادخوزستان از سوی کمیته استیناف، اظهار داشت: این حکم برای پرونده «محمد بلبلی» است. در آخرین جلسه‌ای که داشتیم، دفاعیات خود را ارائه کردیم. رای روز ۱۲ شهریورماه به انشا درآمده، اما امروز به ما ابلاغ شد.

وی گفت: امروز با مسوولان فدراسیون و کمیته استیناف صحبت کردم. این فرصت داریم را با درخواست اعاده دادرسی در شورای حکمیت فدراسیون فوتبال، رای را برگردانیم. گمان می‌کنم با توجه به مستنداتی که وجود دارد، مشکلی وجود نداشته باشد.

مدیرعامل فولاد با بیان اینکه برنامه‌هلای نقل و انتقالاتی تیمش از ۶ شهریورماه آغاز شده است، ادامه داد: به رای کمیته استیناف احترام می‌گذارم و در انتظار تشکیل جلسه فوق‌العاده شورای حکمیت فدراسیون هستم.

آذری ادامه داد: از هواداران فولاد می خواهم واکنشی نداشته باشند، چراکه باید برای برطرف کردن مشکلات، منطقی حرکت کنیم. می‌دانم انها ناراحت هستند، اما همانگونه که در پرونده بازیکنان برزیلی پیروز شدیم در این پرونده هم موانع مرتفع می‌شود.

وی گفت: بازیکن ژاپنی سال های قبل فولاد نیز در حالی‌که پول خود را دریافت کرده از باشگاه شکایت کرده و فیفا هم به ما نامه داده است. باید این مشکلات با صبوری هواداران و تلاش ما مرتفع شود.

آذری تصریح کرد: امروز قرارداد جواد نکونام یک فصل دیگر تمدید شد و او همچنان سرمربی فولاد است و باید تلاش او و اعضای هیات مدیره، حرکت مثبت‌مان را ادامه خواهیم داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =