میزبانی سالن‌های اقماری تئاترشهر از دو نمایش جدید

تهران- ایرنا- سالن‌های قشقایی و سایه مجموعه تئاترشهر به ترتیب از دو نمایش «بیداری» و «بین یه عالمه ماهی» در هفته جاری به عنوان تازه‌ترین آثار حاضر در مجموعه تئاترشهر میزبانی می‌کنند.

برنامه این هفته تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که سه اثر نمایشی این هفته در تالارهای چهارسو، قشقایی و سایه مجموعه تئاترشهر به صحنه می روند. بیداری عنوان یکی از تازه‌ترین آثار نمایشی مجموعه تئاترشهر به نویسندگی ژولیان گارنر است که از روز یکشنبه (۱۶ شهریور) به کارگردانی داود دانشور و بازی رضا امامی، گیلدا حمیدی، افشین زارعی و فرزانه نشاط خواه ساعت ۱۹:۳۰ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار قشقایی اجرای خود را آغاز می کند.

بیداری روایت یک معلول ذهنی است. او در اثر جرمی که مرتکب شده در زندانی تحت مراقبت قرار می گیرد. بعد از مدتی سرزندانبان او را به یکی از روستاهای اطراف شهر منتقل می کند تا به زندگی طبیعی بازگردد اما آشنایی معلول ذهنی در روستا با یک زن اتفاقاتی را رقم می زند که پس از چند ماه موجب شگفتی می شود.

بین یه عالمه ماهی به نویسندگی و کارگردانی امیر دلفانی نمایش جدید دیگری است که از روز سه شنبه (۱۸شهریور ماه) ساعت ۱۹ با مدت زمان  ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار سایه به صحنه می رود. در این نمایش خشایار قائد رحمتی، مهدی یگانه، امیر دلفانی و ایمان عبدی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش بین یه عالمه ماهی روایت کوچ پنج خانواده جنوب کشور در دهه ۴۰ شمسی به پایتخت را روایت می‌کند.

نمایش اودیسه ۲۰۲۰ به نویسندگی امین طباطبایی و کارگردانی آرش دادگر هم که از روز دوشنبه ۲۷ مرداد در تالار چهارسو اجرای خود را آغاز کرده ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۸۰دقیقه و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان به صحنه می رود.

اودیسه ۲۰۲۰ که آرش دادگر، امین طباطبایی و ندا حبیبی در آن به عنوان بازیگر حضور دارند، یک روایت نمایشی متفاوت درباره جنگ تروا و سازنده اسب چوبی است که اولیس شخصیت نمایش پس از ۱۰ سال آوارگی به خانه باز می‌گردد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =