رضایت فرماندهی کل قوا، حاکی از عملکرد خوب پدافند است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق، رضایت فرماندهی معظم کل قوا را حاکی از عملکرد خوب پدافند عنوان کرد و گفت: این مهم مرهون تلاش‌ها و زحمات آحاد کارکنان نیروی پدافند هوایی است.

به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ امیر علیرضا صباحی‌فرد با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب شرق (شهدای خلیج فارس)، از بخش‌های مختلف این یگان بازدید کرد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در این بازدید با اشاره به موفقیت‌های نیروی پدافند هوایی ارتش در انجام ماموریت‌ها در ماه‌های اخیر افزود: رضایت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، حاکی از عملکرد خوب پدافند است و این مهم مرهون تلاش‌ها و زحمات آحاد کارکنان نیروی پدافند هوایی است.

صباحی‌فرد ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه منطقه پدافند هوایی جنوب شرق، از اماکن منطقه، سامانه فکور، گردان مختلط، سایت موشکی S۲۰۰ و سایت‌های راداری گنو و فاشا بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید، ضمن ادای احترام به جایگاه شهدای دفاع مقدس، از نمایشگاه ۴۰ سال اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نمایشگاه ظهر عاشورا بازدید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =