معاون استاندار کرمانشاه بر بی‌طرفی مجریان انتخابات تاکید کرد

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با اطمینان بخشی به امانت‌داری و بی‌طرفی مجریان تاکید کرد: هرگونه اقدام تبلیغاتی کاندیداها که سلامت مردم را در شرایط کرونایی به خطر بیاندازد حتما با برخورد نهادهای نظارتی مواجه می‌شود.

حسین خوش اقبال روز شنبه در نشست با فرماندار و بخشداران شهرستان کرمانشاه ضمن تقدیر از تلاش‌های اعضای ستاد انتخابات در فرمانداری ها اظهار داشت: مجموعه ستاد فرمانداری و ستاد انتخابات وظیفه اجرا را بر عهده دارند و با رفتار بی طرفانه از رای مردم امانت داری خواهند کرد.

وی تاکید کرد: اطمینان می‌دهیم که هرکس را که مردم انتخاب کنند محترم می دانیم و از مردم نیز دعوت می کنیم که حتما در انتخابات شرکت داشته و نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت نباشند چرا که هر چه مشارکت بیشتر باشد نتیجه و خروجی اتنتخابات بهتر خواهد شد.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در شرایط بیماری کرونا و تاکید بر نقش کلیدی کاندیداها در رعایت قوانین تصریح کرد: شرایط بیماری کرونا باید به طور جدی مورد توجه کاندیداها قرار بگیرد و انتظار رعایت قوانین و پروتکل ها از کسانی که قرار است فردا در مسند قانونگذاری کشور قرار بگیرند بی شک بیشتر از دیگران است.

خوش اقبال تاکید کرد: اگر مواردی از ابتلا بر اثر تبلیغات بروز پیدا کند مسوولیت آن بر عهده کاندیداها خواهد بود و به حتم از سوی نهادهای ناظر و مسوول با آن برخورد خواهد شد.    

خوش اقبال حمایت دستگاه‌ها و ادارات از فرمانداری ها در مرحله دوم انتخابات را ضروری دانست و گفت: طبق تصمیمات اتخاذ شده دستگاه‌ها مکلف اند که بخشی از پرسنل و امکانات خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند و عملکرد دستگاه‌ها در این زمینه پس از انتخابات حتما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. 
انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی جمعه ۲۱ شهریور در ۲ حوزه انتخابیه کرمانشاه و اسلام آبادغرب و دالاهو برای انتخاب ۲ نماینده دیگر استان برگزار خواهد شد.
در دور اول انتخابات ۶ نماینده استان کرمانشاه راهی مجلس شورای اسلامی شدند.