فرماندار میانه بر ضرورت تقویت روحیه تعاون در جامعه تاکید کرد

تبریز- ایرنا - فرماندار ویژه میانه بر ضرورت تقویت روحیه تعاون برای حل مشکلات موجود و دستیابی به توسعه تاکید کرد و عملکرد و اقدامات مطلوب از سوی برخی تعاونی ها را موجب افزایش سهم این بخش در اقتصاد کشور دانست.

محمدرضا مشایخی روز شنبه در آیین تجلیل از تعاونگران برتر شهرستان به مناسبت هفته تعاون، با قدردانی از عملکرد و اقدامات تعاونی های مختلف به عنوان بازوان حاکمیت همچنین بانک تخصصی توسعه تعاون در فعالیت مجدانه برای جذب تسهیلات و اعتبارات ویژه به تعاونی ها در راستای رونق اقتصاد و اشتغال شهرستان به اهمیت تعاون در قانون اساسی، قوانین عادی و قوانین بودجه ای اشاره کرد.

وی در ادامه با بیان وضعیت شیوع کرونا در کشور از جمله در شهرستان میانه از همراهی و حمایت تعاونی های شهرستان در تامین تجهیزات و اقلام مورد نیاز مراکز درمانی و مدافعان سلامت و موارد مالی در این خصوص همچنین تغییر خط تولید در برخی واحدها و اختصاص آن در تولید مواد ضدعفونی، ماسک و دستکش جهت رفع دغدغه مندی مردم و مدافعان سلامت قدردانی کرد.

وی به مرحله دوم انتخابات در ۱۱ حوزه انتخابیه کشور از جمله شهرستان میانه اشاره کرد و حضور حداکثری و شور و شوق انتخاباتی همانند مرحله اول در شهرستان را مهم برشمرد .

مشایخی افزود: مردم در تعیین سرنوشت خود باید دخالت کنند که حضور در انتخابات لازمه این امر است و در این راستا تعاونگران نیز می توانند در شور و شوق انتخاباتی و جلب مردم برای حضور در انتخابات همکاری کنند تا بتوانیم به تلاش دشمنان و معاندین نظام در مایوس کردن مردم از نظام جوابی دندان شکن بدهیم.

وی با اشاره به سرمایه گذاری های مختلف با توجه به ظرفیت های شهرستان گفت: در سال جاری با راه اندازی قسمت اکسیژن فاز دو فولاد میانه برای ۶۰ نفر به صورت مستقیم و با راه اندازی فولاد بخش خصوصی نیز برای ۲۰۰ نفر اشتغالزایی می شود همچنین ظرفیت تولید آهن اسفنجی نیز تا پایان امسال یا در سال آتی از ۸۰۰ هزار تن به یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن افزایش خواهد یافت.

در پایان این آئین با اهدای لوح و هدایایی از تعاونگران برتر شهرستان تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =