۱۵ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 1062
کد خبر: 84027514
۰ نفر

برچسب‌ها

پرده‌های عاشورایی در گالری مجازی رسانگار

تهران-ایرنا- نمایشگاه «شور عاشورایی» با نمایش هشت اثر از محمدرضا محمدحسینی و دو اثر از عباس بلوکی‌فر در گالری مجازی رسانگار آغاز شد.

 چهارمین نمایشگاه گالری مجازی رسانگار فرهنگ‌سرای رسانه با نمایش آثاری از محمدرضا محمدحسینی در سایت و اینستاگرام فرهنگ‌سرای رسانه افتتاح شد. محمدرضا محمدحسینی متولد سال ۴۸ در شمیران، از شاگردان عباس بلوکی‌فر و فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر و معماری است. نمایشگاه شور عاشورایی با نمایش هشت اثر از محمدرضا محمدحسینی و دو اثر از  عباس بلوکی‌فر ۱۵ تا ۲۵ شهریور در گالری مجازی رسانگار برقرار است.

مصور کردن بیش از ۲۵پرده عاشورایی برای اماکن مذهبی، تکیه پایین تجریش، تکیه بالای تجریش، نخل کاشانک، حسینیه ائمه اطهار و برپایی بیش از ۲۰ نمایشگاه فردی و گروهی از سال ۷۱ تاکنون در کارنامه حرفه‌ای حسینی دیده می‌شود. 

حسینی این روزها در حال اجرای پرده عاشورایی کآرام جان می‌رود در فرهنگ‌سرای رسانه است که در اربعین حسینی و پس از تکمیل، به عنوان یک محصول فاخر هنری به مزایده گذاشته می‌شود و عواید فروش آن صرف نیازمندان و عزاداران حسینی خواهد شد.

برای بازدید از این نمایشگاه به صفحه اینستاگرام فرهنگسرای رسانه مراجعه کنید.

گالری مجازی رسانگار با هدف حمایت از هنرمندان فراخوانی را ویژه هنرمندان حوزه تجسمی منتشر کرده است. برای نمایش آثار خود در این گالری مجازی سوابق کاری و نمونه آثار خود را به نشانی resanegarartgallery@gmail.com ایمیل کنید یا از طریق نرم‌افزار واتس‌اپ به شماره تلفن ۰۹۲۲۳۶۷۶۸۰۱ ارسال کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =